Wpis z mikrobloga

@Quesedilla_dostojewski Dobra nie chce mi się tego dalej ciągnąć, jeżeli ktoś stawia wyżej zdanie innych od zdania swojego to dyskusja i tak nie ma sensu. Na szczęście mieszkania na Instagramy nie wrzucam i dzięki temu nie musi być modne i designerskie, a takie jak mi się podoba.
@rwL_ Nie wymieniaj! Będziesz żałował. Ja właśnie jestem w trakcie wymiany z powrotem na stare grzejniki, bo nowe rdzewieją, odpada z nich farba, sprawiają problemy techniczne. Jak nie chcesz się bawić w ciągłe kupowanie nowych grzejników, to zostań przy tych, które masz. Ten na zdjęciu wcale nie jest nieestetyczny, nie wiem, dlaczego tak sądzisz.
@kmt187: zazwyczaj w designie i architekturze w przeciwieństwie do np ubioru. Moda wynika z checi wprowadzenia nowych technologii czy rozwiązań, bardzo często w tym wypadku coś co jest modne czy jest nowym trendem następnie staje się norma. Ja nie mówię o tutaj o modnym kolorze czy dodatkach, ale o rozwiązaniu które jest aktualnym trendem we wnętrzarstwie czy architekturze. Wykorzystywanie zastałych i istniejących elementów jest teraz nazwijmy to właśnie "modne". Nie tylko