Wpis z mikrobloga

Znalezione na Facebooku
"Jeśli myśleliście, że chłop gadający jak baba to najgorszy fragment tego wydania Wiadomości to grubo się mylicie.

Na pierwszym zdjęciu profesor Stanisław Góźdź, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.

Na drugim także dyrektor Stanisław Góźdź, tyle, że według TVP. W tej wersji chwali rząd, że z onkologią nigdy nie było w tym kraju zajebiście

EDIT: Gość na dole to doktor Mateusz Obarzanowski z kliniki urologii, nie ma bata, że nie wiedzieli bo z prawej macie dyplom na inne nazwisko wystarczy przybliżyć"
#afera #tvpis #bekazpisu #manipulacja
Gilgamesz69 - Znalezione na Facebooku 
"Jeśli myśleliście, że chłop gadający jak baba...

źródło: comment_1581914693q7OMHrBxWvAmdGUz8AqSdo.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Planeta_odebete2:

Nie jest ci tak po ludzku, wstyd?


Nie jest, bo przynajmniej sumienie czyste jeżeli chodzi o to na kogo głosowałem ¯\_(ツ)_/¯ nie chce mi się już z tobą przepychać, bo w ostatnich dniach już dość tego było.

Było wiele grubych afer i tylko polexitu brakuje, żeby to przypieczętować, a już wtedy można stąd wyjeżdżać na 100%.
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2 kilka miesiecy temu (jedyne wykopane moje znalesisko) podawalam podobny przyklad "pomylki" z podpisem obrazka. Niektirych juz mi sie nie chce nawet punktowac, ale byloby to raz na 2 tygodnie na pewno. Cos czesto im sie takie "pomylki".
  • Odpowiedz
profesor Stanisław Góźdź


@Gilgamesz69: czy myślicie, że poinformowanie pana profesora o tej manipulacji będzie dobrym pomysłem? Chętnie nawet zadzwonię do centrum onkologii z prośbą o kontakt, tylko nie chcę narobić bajzlu...
  • Odpowiedz
@Need po co karmisz trolla. Toż to oplacony troll za twoje pieniądze, ktory pluje nam w twarz. Tylko jak mu odpowiadasz on ma zatrudnienie.
  • Odpowiedz
@Gilgamesz69:

EDIT: Gość na dole to doktor Mateusz Obarzanowski z kliniki urologii

Po co podkreślać, że jest "z kliniki urologii", skoro jego drugą specjalizacją - obok urologii - jest onkologia, a wspomniana klinika jest częścią Świętokrzyskiego Centrum Onkologii? Da się skrytykować podmianę nazwisk bez manipulacji i sugerowania, że typ nie wie o czym mówi, naprawdę.
  • Odpowiedz
sam fakt jak ten rząd potraktował lekarzy


Podwyższając po raz pierwszy od x lat wynagrodzenia za staż i rezydenturę? Dogadując się z rezydentami?

Posiadasz bardzo pobieżną, wykreowaną przez jedną stronę, wiedzę. Nie kusisz się o jakąkolwiek weryfikację.
@Need:
  • Odpowiedz
Przecież to nic,
w 2004 roku gdy Janusz Kulig zginął na przejeździe kolejowym, w tvp w materiale i na miniaturze pokazany był Leszek Kuzaj.

Kulig..3 x Mistrzostwo Polski i wicemistrzostwo europy
  • Odpowiedz