Wpis z mikrobloga

Tytuł drogowej niedorajdy miesiąca otrzymuje: @cwlmod

Za perfekcyjne skasowanie nowego i30N, przy wjeździe na skrzyżowanie przy baaaardzo późnym pomarańczowym i uderzenie w bok innego samochodu który było widać z daleka, bez jakiejkolwiek reakcji kierownicą czy hamowania

Jak to sam mówił:

jeżdżę szybko ale bezpiecznie


No to teraz zostało tylko szybko, o ile ma drugie auto xD

https://www.youtube.com/watch?v=pJf35-5JzVo

#bekazpodludzi #humorobrazkowy #samochody #motoryzacja #wypadek
Atreyu - Tytuł drogowej niedorajdy miesiąca otrzymuje: @cwlmod 

Za perfekcyjne ska...

źródło: comment_1581879426SskRi3cJDgnw2v8X11t6Lc.jpg

Pobierz
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: Ale to chyba nie jest Gutowski, co? Bo on też testuje swojego Hyundaia zasuwając po wsiach, a nie na torze. Ostatnio nawet wrzucił jak wjeżdża w zabudowany z 90 na liczniku.
a dalej jeździ jak król szos przy refleksie mojego chomika (a dodam że mój chomik nie żyje od wielu lat)


@Atreyu: xD śmiechłem z chomika.
Ogólnie na obu filmach ze stłuczek koleś nie odpierala, nie #!$%@?, tylko jedzie jakby myślał o dupie Maryny albo patrzył w telefon, a nie na drogę. Nie wiem czy on naprawdę jest takim fanem #!$%@?, bo odwala raczej akcje w stylu "dziadek jedzie do kościoła" niż
@Planeta_odebete2 Wiesz, na torze to się może okazać, że ktoś rzeczywiście jest szybszy. Bo na drogach tacy #!$%@? konkurencji nie mają, a dobrych kierowców, którzy znają ograniczenia fizyczne, wiedzą jak prędkość wpływa na zachowanie auta i tym samym przestrzegają przepisów uważają, jak bohater filmiku, za cioty które boją się depnąć.

Nie uważam się za kierowcę pokroju Kubicy czy innego Hamiltona, ot zwyczajny użytkownik dróg który zrobił setki tysięcy kilometrów - ale pewien
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Atreyu: imo
Czy dobrze zrobil ze wjechal na żółtym?
Nie na luzaku by wychamowal

Czy mógł wiechać na skrzyżowania?
Jak najbardziej cały czas nie miał czerwonego

Co do typa w którego przywalił to on albo wjechal na czerwonym albo światła są mega źle skalibrowane.

jeżdżę szybko ale bezpiecznie


No tu akurat nie jechał szybko prawdopodobnie koło 60 co na takiej drodze i o takiej porze prawdopodobnie jest dozwolone