Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mat9: słysząc to i widzac mam wrażenie ze jestem po grzybkach albo innych srogich pigulach to sie nie moze dziać naprawde
  • Odpowiedz
@mat9: Mnie też to oburza, tylko co z tego? Pokrzyczymy, pogrozimy, a karawana jedzie dalej. Polacy to leniwe kluski i nie zorganizują żadnych protestów na skalę tych we Francji. Polaka można lżyć i poniżać, bo Polak to członek społeczności wewnętrznie skłóconej i siebie sam nienawidzący - jeśli wyjdzie demonstrować 300 osób, to drugie 300 wyjdzie demonstrować przeciwko nim, a 300 000 opluje w Internecie. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Nikt nigdy wcześniej nie szczuł tak jednej strony na drugiej, Kurski hoduje Kaczyńskiemu bandę imbecyli obwiniających "elity" za swoje nieudacznictwo.


@ortofosforan: Wcześniej też już podobnie szczuto (oczywiście z ich strony), patrz pseudo książki "resortowe dzieci" xD
  • Odpowiedz
@bowlman: ale jak tu z nimi obalac PiS skoro oni na te manifestacje przynoszą zamiast butelek i kamieni, książeczkę która jest przyczyną problemu ustrojowego tego kraju albo chodzą w koło sądu i idą na kolacje do restauracji, potrzeba nam więcej murzynowo jednak oni wiedzą jak się tańczy. Do zobaczenia na płonących oponach.
  • Odpowiedz