Wpis z mikrobloga

@Best11: Psory nie w temacie, zerknąłem na Twister Edge, FR1 oraz NEXT i te ostatnie wyglądają najbardziej przyjazne cenowo do jakości i piesze to jako posiadacz FR1. Piszę o 4x80.
  • Odpowiedz
@4x80: Seby niestety mi nie przypasowały. Za duży ucisk w śródstopiu, przymierzałem kilka i jakoś nie skuszę się :(
NEXT i Twister Edge wyskakują ponad 800 zł, a to już przekracza i tak rozszerzony budżet.
Ale dzięki za info ;) przynajmniej zerknąłem na te NEXTy.
  • Odpowiedz
@Best11 mam Rollerblade X5 i jak wyżej kolega napisał, prędzej bym zabił tą skorupą niż by się uszkodziła. A skakałem też sporo po skateparkach. Generalnie to czołg.
Co do linera to nie rozbił się aż tak mocno.
  • Odpowiedz
@Best11 kiedyś FR1, FR2 i FR Deluxe, różniły się tylko elementami jak szyna, łożyska, metalowe klamry vs plastik itp Różnica spora, ale nic nie stało na przeszkodzie żeby z bieda FR-a zrobic z czasem Deluxe (tylko FRX i FR3 różniły się mocowaniem szyny, nie wem jak teraz, kiedy FRy to oddzielna marka)
Ale skorupa i lider FR godne polecenia
  • Odpowiedz
@4x80: A to w lokalnym sklepie jest jakaś promocja na ostatnią sztukę. Stąd w ogóle pojawiły się one w zasięgu :D
Na promocji jest szansa na jakieś 650 zł za pro.
  • Odpowiedz
650 zł za pro


@Best11: Pytałem się bo na pierwszy rzut oka Next były najtańsze ale skoro taka cena to oczywiście. Zawsze mi się podobały te Edge ale miałem Seba to tak trochę nie wypada. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Za duży ucisk w śródstopiu, przymierzałem kilka i jakoś nie skuszę się :(


@Best11: przymierz Nexty a zmienisz zdanie o FRach.
Nie sadze, aby konstrukcyjnie skorupa zmienila sie po rozlamie firmy.
Jako byly posuadacz Seba FR, a obecny Nextow moge powiedziec ze te pierwsze to domowe kapciuszki. Przez elastycznosc skorupy mozesz zniwelowac prawie wszystkie niedogodnosci zwiazane z ich noszeniem. Zato Nexty to imadlo. Doslownie. Ja przy swoich mam problem z
  • Odpowiedz