Wpis z mikrobloga

Znalazłem swoje Most Wanted w dziedzinie dalekich obserwacji. Jest to najbardziej wysunięty na północ punkt, z którego teoretycznie można zobaczyć Sudety. Odległość ~150km i mieści się niedaleko Sulechowa w Lubuskiem.
Teraz tylko czekać na odpowiednie warunki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej takie, jakie mieliśmy 2 stycznia tego roku, gdy z Polskiej ziemi było widać Alpy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#dalekieobserwacje #sulechow #sudety #gory #karkonosze #lubuskie #wyzwanie
A.....l - Znalazłem swoje Most Wanted w dziedzinie dalekich obserwacji. Jest to najba...

źródło: comment_1581852376dzVtLmdSjUIn9d6m1fsKIY.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Antol: siema wariaciku, mogę prosić o namiar na tę miejscówkę? Zdaje się, że kojarzę ale nie jestem pewny. CZy to nie aby tzw golgota w rezerwacie "radowice" ? Dużo tam jeździłem i czasami miewałem super widoczki :3
  • Odpowiedz
@Antol: oesu, już nie mogę edytować. Dopiero znalazłem link do googla.

Tak! To golgota!

Potwierdzam, to dobra miejscówka. Jak będziesz w okolicy to daj znać, możemy się tam wybrać - nie można tam dojechać autem bo to rezerwat przyrody, ale jest masa ścieżek rowerowych którymi można dojechać na skróty ;)
  • Odpowiedz
@Antol: coooo xD 15 lat temu mieliśmy w szkole takiego kolegę - mówił on, że z wierzy w okolicy Radowic (7km od Sulechowa) można zobaczyć Śnieżkę/ Sudety oczywiście go wyśmialismy i nawet zdobyliśmy kontakt do leśnika / obserwatora z tamtej wierzy który również go wysmial. Kto ma rację?
  • Odpowiedz