Wpis z mikrobloga

Wiem, że kilka pierwszych odcinków nie krzyczy "to jeden z najwspanialszych seriali w historii telewizji!", dla niektórych cały pierwszy sezon nawet, ale #!$%@? mać, radzę z całego serca niedowiarkom się przemęczyć, bo jest to dzieło bez wątpienia epokowe.

Radzę zwłaszcza wszystkim przyjaciołom walczącym z przeróżnymi zaburzeniami psychicznymi, ponieważ serial zawiera niesamowitą psychologiczną głębię i sam w sobie stanowi małą terapię dla udręczonych dusz.

Bojack, Ty zdegenerowany koniu, będę tęsknić!

#seriale #psychologia #depresja #bojackhorseman
BogIstnieje - Wiem, że kilka pierwszych odcinków nie krzyczy "to jeden z najwspanials...

źródło: comment_1581771489vL3SVKXvFqspFsLZ3fGtkJ.jpg

Pobierz
  • 18
@BogIstnieje: Pierwszy sezon jest strasznym gównem, wiele żartów i odcinków "PeePeePooPoo" które są średnio zabawne zwykle, ale od drugiego sezonu coś się zmienia, jakby dziecko które zawsze było głośne i darło morde z odcinka na odcinek się zamknęło. Zaczęło siedzieć cicho w pokoju, nic nie robić, patrzeć w ściane i myśleć nad życiem, z każdym kolejnym sezonem to się rozpędza w coraz większą dawkę przemyśleń, jeśli ma się jakiekolwiek problemy i
@WyrobCzekoladopodobny: Jest mocno sojowy, ja ten serial odebrałem jako ciągłe wałkowanie „problemów” gwiazd, kiedy przyimprezować, pohalać i przyćpać, a później nieudolna walka z konsekwencjami. Te wszystkie pompatyczne monologi, tyrady i inne mające budować refleksję wypowiedzi są dość na siłe wrzucane jakby zrobić z tego właśnie coś mniej płaskiego niż jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BogIstnieje: ja obejrzałem cały, bo w jakimś stopniu utożsamiam się z Bojackem, jednocześnie uważam,że jest on bardzo depresyjny.
@BogIstnieje: Zupełnie się nie wciągnąłem.
Odpadłem jakoś w połowie drugiego sezonu, bo uznałem, że dłuższe męczenie się nie ma sensu. Serial nie spełniał się ani jako komedia, gdzie śmiałem się może z raz na odcinek, ani jako "głębokie" rozkminy o depresji. Ludzie często piszą, że trzeba zrozumieć, ale co tu do rozumienia?
Że gość co niby ma wszystko w głębi serca jest nieszczęśliwy, bo nie spełnił się na żadnej płaszczyźnie? Że
@ssehflodur: family guy zrobil gag ktory podsumował bojacka,sugerując że jest to po prostu zwykly serial obyczajowy ale ze zwierzetami zamiast ludzi. Tak szczerze to jest jakies inne uzasadnienie dlaczego postacie są zwierzakami oprocz tego zeby wcisnac zwierzakowe zarty? No na reddicie zrobil sie bol dupy i tyle. Normikom z urojoną depresją pękły dupy,bo ktos smie obrazac ich serial. Tutaj pelna scena.
Lonely02 - @ssehflodur: family guy zrobil gag ktory podsumował bojacka,sugerując że j...
Moim zdaniem nie tylko pierwszy sezon jest słaby, bo ten był wręcz beznadziejny. Drugi był lepszy, ale wciąż mocno średni, zaś trzeci znowu bardzo słaby i gdyby nie to, że kolega zachwalał serial, dałbym sobie spokój. Mimo to, te 3 sezony były tak trudne w oglądaniu, że dałem sobie 2 pierwsze odcinki czwartego sezonu na podjęcie ostatecznej decyzji i na szczęście od tego momentu zaczął się ten Bojack, nad którym wszyscy się