Wpis z mikrobloga

  • 1
#pcmasterrace #komputery
Mirki, kupiłem nową kartę graficzną radka 5700 XT. Po umieszczeniu jej w kompie i podpięciu kabla HDMI wyskakuje mi błąd na monitorze "nie obsługiwane wejście". Na tym samym kablu i z tym samym monitorem używałem radeona 580. Po wpięciu starej karty graficznej komputer prawidłowo wyświetla obraz. Sterowniki usunięte za pomocą DDU, reset biosu nie pomaga, POST przechodzi prawidlowo. Co jeszcze może być przyczyną?
Koldox - #pcmasterrace #komputery
Mirki, kupiłem nową kartę graficzną radka 5700 XT. ...

źródło: comment_1581759781111tenGTiU5pMOmuKWPYd6.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koldox: wpięcie pod inny monitor lub telewizor obsługujący większą rozdzielczość niż 1080p żeby sprawdzić czy to wina twojego monitora lub karty. Druga sprawa to zastanawia mnie ten rozjechany napis, widziałem już coś podobnego tutaj:
innominate - @Koldox: wpięcie pod inny monitor lub telewizor obsługujący większą rozd...
  • Odpowiedz
@innominate: kolego, ale pan #!$%@? ze az glowa mała, przeciez 5700xt ma tdp 225w, no to niech pociagnie te 250, sam mialem zasilacz 425w enermaxa i dziala bez zarzutu z gtx 970 ktory ma 175-200w tdp
  • Odpowiedz
@Zerp: ja nic nie robię, przepisuję tylko to co producent zaleca a jeśli twierdzisz, że #!$%@?ą głupoty to możesz do nich aplikować o pracę.
Z tego co mi wiadomo TDP oznacza ilość wydzielanego ciepła wyrażoną w Watach a nie ilość pobieranej energii.
  • Odpowiedz
a jeśli twierdzisz, że #!$%@?ą głupoty to możesz do nich aplikować o pracę.


@innominate: po co mialbym aplikowac do nich o prace? to ze producenci cpu i gpu od dziesiatek lat polecaja wieksze psu nie jest zadna tajemnica a wrecz standardem w tej gałęzi

oczywiscie masz racje co do tdp, ale to tez znaczy ze nie moga podawac tdp 225w jesli rzeczywiste wydzielane cieplo bylo by 500w, musi byc to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@doh1 @zerp @innominate
Włożyłem starą grafe, przeinstalowałem system i za pomocą telefonu i programu teamviever pobrałem i zainstalowałem sterowniki. Monitor złapał sygnał. Dziękuję i zamykam ;)
  • Odpowiedz