Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@medykydem: no niestety. Przeglądałem wczoraj media społecznościowe, story na insta itd. Wszędzie kobiety wrzucały fotki z winem, czekoladkami, prezentami typu pierścionek, łańcuszek czy co tam innego ale nigdzie nie widziałem faceta, który by coś dostał od panny i się tym pochwalił, nawet głupią flaszkę lychy czy cokolwiek innego, nic zero xD dostał ktoś coś od różowej ?xD
@MisiuMisiu: Może faceci się nie chwalą takimi rzeczami? Ja dostałem od swojej w prezencie wycieczkę do jednego z polskich miast, które chcieliśmy od jakiegoś czasu razem zwiedzić (teraz jedziemy). Zarezerwowała nocleg, kupiła bilet na pociąg. Ja też jej kupiłem prezent w podobnych kosztach, z którego się ucieszyła. Wczoraj ładnie się zrobiła, aż mi kopara opadła. Obiad zrobiłem ja, ale ona kupiła fajny mały torcik na deser.
@MisiuMisiu: dostał nowe rękawice bokserskie, stare mi się już zużyły. Po #!$%@? mam się tym chwalić.
Walentynki to święto zakochanych w sobie par. Nic dziwnego jak samotne piwniczaki dorabiają kolejna teorie do tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakTamCoTam: w zasadzie kazdy i wszedzie, od podstawówki, przez prace, markety i handlowców po rodzine. Obu. Jeśli tak nie masz, to wyjdz z samotnej piwnicy, albo zmien towarzystwo.