Wpis z mikrobloga

Na początku chciał bym się przywitać
Po namowie jednego z kolegów postanowiłem założyć konto. Mam na imię Konrad, jestem trenerem personalnym i wykładowcą w Akademii Trenerów Personalnych Health Factory, który tam kiedyś coś wyrwał i coś podrzucił :) Zauważyłem ciekawe posty odnośnie treningu i nie tylko dlatego chciał bym się jak najwięcej dowiedzieć, powymieniać wiedzę i doświadczenia :)
Chciał bym poruszyć dosyć powszechny problem ludzi którzy trenują i dużo siedzą a konkretnie zespół skrzyżowania dolnego (ang lower crossed syndrome). Czy warto się tym interesować czy wg was nie ma to znaczenia odnośnie rozwoju masy mięśniowej?
Pozdrawiam :)
#mikrokoksy
warsawtrainer - Na początku chciał bym się przywitać 
Po namowie jednego z kolegów p...

źródło: comment_1581611517dvojPG1xUQcmy2IsnqM3sA.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kasahara:
Kiedyś:
Rwanie 120
Podrzut 162 zaliczone podejscie
Masa ciała: 90-94kg
Staż: w sumie chyba zaczynalem jak kiedyś każdy w jakieś osiedlówce potem dźwigałem ciężarki w klubie więc kilka lat stażu by sie uzbierało :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@warsawtrainer: chciałbym poruszyć dość ważny problem robienia trailera wpisów zamiast robienia od razu wpisu który chcesz zamieścić.

Warto się interesować
Nie warto się interesować
Ma znaczenie
Nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
180 cm wazacego ponad 100 i wyglada jak ludzik Michelin i ledwo moze sie ruszac.
@DywanTv: Ale się nam pan tutaj ładnie przedstawił przed słuchaczami, milionami słuchaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz