Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 428
Zobaczcie. Tak wygląda 20(?) letnia dziewczyna. Ryj opuchnięty od alko, wory pod oczami i ten smutek w oczach. Jak sama pisała skończyła tylko gimnazjum, żyje chwilą. Niech robi co chce, ale dewiza życiowa YOLO jest utopią, za tydzień, dwa wykop się nią znudzi, ona będzie tak samo żyć dalej do czasu aż klienci będą przychodzić, ale lata mijają, przychodzą nowe, ładniejsze, młodsze dziewczyny. Tylko czekać aż media, bądź jakiś YouTuber zamieści wzmiankę o tej biednej dziewczynie w swoim filmie. Zdjęcia i filmy w internecie zostaną już zawsze. Jak Kuracyja stał się synonimem przegrywa, tak kleboldswaifu zostanie, już zostało, synonimem kure.wstwa w internecie.

Jeszcze te ponad 900 obserwujących jej profil? Co do #!$%@?...
#zwiedzamyswiatprostytucjizkleboldswaifu
#takaprawda #logikarozowychpaskow #oswiadczenie
P.....u - Zobaczcie. Tak wygląda 20(?) letnia dziewczyna. Ryj opuchnięty od alko, wor...

źródło: comment_15816007466iB0B6Dilf77BN3VKCUwJf.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
@PeWuu: przeczytałem początek wątku i przeraża mnie to, że białorycerze bronią nawet zaćpanej #!$%@?. Nie przejmuj się takimi ludzkimi śmieciami. Poruszasz ważny temat i bardzo dobrze, może jakaś nastolatka jak przeczyta kilka razy słuszną pogardę dla takich zachowań, to ją to uchroni przed podobnym losem. A o tej całej #!$%@? @kleboldswaifu ostatnio czytałem z nudów, podobno #!$%@? heroine i kokaine. Sam święty nie jestem i też kiedyś się bawiłem dragami, więc
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: na pewno masz rację, ale moderowanie też wpływa na zachowanie innych użytkowników. Będąc świadomym szybkiego bana, albo nawet samego faktu, że komentarz powisi najwyżej pół godziny mało komu chce się takie komentarze pisać.
  • Odpowiedz
  • 1
Może liczy na jakąś karierę jako gwiazdka skandalistka. Już jedna taka była, co wybiła się na tym bo robiła laski jakimś czarnuchom, a teraz zarabia po kilkanascie tyś za walki w Famemma ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PeWuu: Skoro chleje na potęgę i żyje dewizą YOLO to nie dla tego, że tak jej wygodnie ale dla tego, że nie może znieść rzeczywistości którą sama sobie stworzyła. Jak wiadomo, alkohol to najlepszy ogólnodostępny antydepresant, zabrnęła w swoje #!$%@? życie już tak daleko że zdaje sobie sprawę z tego, że powrotu nie ma. Normalność nie jest już jej pisana a przez normalność mam na myśli bycie kimś więcej niż dupodajką
  • Odpowiedz
Mnie było momentami smutno, gdy patrzyłam na jej zdjęcia i czytałam wpisy, ale nie pod kątem prostytucji tylko pod kątem alkoholu i narkotyków. To jest przykre, bo potrafię sobie wyobrazić, do czego to prowadzi, ale dziewczyna nie chce pomocy i dobrych rad. Jakby o to prosiła to w porządku, ale tak nie jest i uważam, że takie wtrącanie się w jej wybory na siłę to głupota. Jak nie chcesz dawać jej atencji
  • Odpowiedz