Wpis z mikrobloga

a jaki sens ma takie pytanie, w temacie dotyczącym nieistnienia bądź istnienia boga? Jakie znaczenie ma poziom wiedzy w tym zagadnieniu?


@boguchstein: Kiedy pisałem swojego posta to wcale nie był "temat dotyczący istnienia bądź nieistnienia boga" tylko thread w którym OP wstawił mema obśmiewającego katolików. No to ja obśmiałem OPa.

Insynuujesz jego igonrancje w zakesie znajomości biologii/abiogenezy. Jak jego brak wiedzy z biologii miałby mieć przełożenie na wiedzę w zakresie religii/filozofii? Możesz wykazać, co przez to rozumiesz? Chyba się trochę pogubiłeś w
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: twój komentarz z insynuacją jest pierwszym pod obrazkiem. Jak prowadzisz jakieś prywatne wojenki, to nic mi do tego, ale argumenty, których użyłeś w kontekście tego obrazka nie mają żadnej mocy i gwałcą logikę w tym kontekście.
  • Odpowiedz
twój komentarz z insynuacją jest pierwszym pod obrazkiem. Jak prowadzisz jakieś prywatne wojenki, to nic mi do tego, ale argumenty, których użyłeś w kontekście tego obrazka nie mają żadnej mocy i gwałcą logikę w tym kontekście.


@boguchstein: Widzę, że nie dociera. Niczego nie insynuuję w pierwszym komentarzu. Sprawdzam wiedzę aroganckiego buca, a on się ośmiesza. Tam nie ma nic napisane między wierszami, rozumiesz? To jest zwykłe pytanie na które OP
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz:
zadajesz pytanie dotyczące abiogenezy w wątku o religii/filozofii.

Musisz mieć tę wiedzę w małym paluszku, sądząc po poziomie arogancji.

Zakładasz, że ma wiedzę z biologii, bo jest arogancki w temacie, który nie dotyczy abiogenezy?Fuck logic. Stary, ty czytasz w ogóle, to co piszesz?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzeba go było zapytać, czy umie łożysko w rozrzutniku gnoju wymienić, bo to ma tyle wspólnego z tematem, co
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: czytam i nie wierzę, że można tak nie kumać. Ile razy mam ci tłumaczyć, że twój pierwszy post pod obrazkiem, to bzdura w temacie? Jak masz jakieś zatargi z OPem z innych postów, to spoko, ale w tym kontekście gadasz jak nawiedzony teista(ze swoim pytaniem o abiogenezę), który wyskakuje z god of gaps argument - "Jak bóg nie istnieje, to kto stworzył życie" xd Ogarnij się, panie ateisto/agnostyku, bo
  • Odpowiedz