Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sasukeyokai: kuuuurde, Kozak/Elegancko ! Kongratulejszyn i dziękuję, że pamiętałeś :D ile Cię trzymał na mieście?

Hahaha, ja teraz w pracy dalej się Yariską poruszam xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Stolusznik: Dzięki wielkie! O 12:30 wszedłem na plac, o 13:10 byłem już w WORDzie z papierem w ręku ()

Byłem totalnie chłodny za tym kółkiem - taki precyzyjny, ogarnięty terminator asfaltu xD Teraz tylko papierologia i można szukać auta ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@sasukeyokai: ja pamietam, że jak dostałem karteczkę podpisaną przez egzaminatora to chciałem mu uścisnąć dłoń w ramach podziękowania...wyciągam rękę, a ten tylko tak popatrzył na mnie, kiwnoł głową i poszedł sobie xDD a najlepsze jest to, że pytam go dzie mam iść z tym papierem to w odpowiedzi usłyszałem "nie wiem, gdzie pan chce to proszę sobie isc" xD

Noo, ale jeszcze raz gratuluję :D powiedz mi w jaki samochód teraz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Stolusznik: Nie no, to u mnie był względny luzik - biorąc pod uwagę fakt, że jestem ze Śląska to jakoś tak zacząłem gadać w trakcie egzaminu trochę do siebie w stylu "Dobra chopy, jedźćie kaj se chcecie, jo mom tukej coś do zdanio". W pewnym momencie gość się też na Śląski przełączył i zaczął mi dawać polecenia typu "Dowej synek w lewo terozki", więc było bardzo sympatycznie.

Jakie auto? Hmm... No,
  • Odpowiedz
chciałem mu uścisnąć dłoń w ramach podziękowania...wyciągam rękę, a ten tylko tak popatrzył na mnie, kiwnoł głową i poszedł sobie


@Stolusznik: @AlienShooter: też tak miałem. Podejrzewam że chodzi o to, żeby nikt nie widział uścisku ręki, w której mogłaby znajdować się jakaś łapówka. Po prostu dupokrytka, w pełni rozumiem.

@sasukeyokai: negatywny za zachowanie w odniesieniu do innych uczestników ruchu? Coś tam odwalił chłopie? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki: A kurde, nawet nie jestem pewien. Być może chwilę dłużej niż powinienem zastanawiałem się nad włączeniem się do ruchu na takim osiedlowym skrzyżowaniu - to w zasadzie jedyna rzecz, jaka mi przychodzi do głowy.
  • Odpowiedz
@sasukeyokai: zazdraszczam i gratuluję. Ja właśnie 10 lat od kursu ponownie zdałam teorię (kiedyś były ważne pół roku i mi się przeterminowała), w pon mam pierwsze jazdy, bo nie jeździłam tak z instruktorem ze 3 lata plus. Póki co umówiłam 6h a potem albo egzamin albo jeszcze parę h i egzamin- zależy jak źle ze mną. Strasznie się cykam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sasukeyokai: Gratulacje. Prawko to droga przez mękę. Jakbyś trochę podniósł budżet na auto, to zapraszam do klubu Saab ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kckacpi Ale na kursie mówili, że trzeba używać kierunkowskazów. Poza tym jestem trochę #!$%@? i boję się napędu na tył xDD

@schreder Dzięki wielkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DealerInsuliny Dorzuć diaxa żebym mógł na cabrio przerobić i się dogadamy xD

@xionc Drogi Xięże, po pierwsze dziękuję, po drugie mocno rozważam 93 w cabrio (albo i nawet nie w cabrio). Saaby mnie bardzo kręcą. ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kipowrot Za 10, przy czym tak z 5 razy uwaliłem z przyczyn, które nawet egzaminatorzy kwalifikowali jako "nie moja wina".

@Lardor Ale ja mam bardzo pozytywne nastawienie: jak będę potrzebował innej kategorii, to na luzie zrobię. Ja się z zasady nie poddaję nigdy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz