Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tydzień temu pytałem się o to co jeżeli nie na rozmowie nie będę znał odpowiedzi. Udzieliliście mi dobrej rady za co mocno dziękuję. Problem w tym że godzinę po wysłaniu informacji na anonimowe zadzwonił telefon i powiedzieli, że menedżer zrobi mi test. Trochę to dziwne biorąc pod uwagę że tym wcześniejszym nic robione nie było (wybrałem późniejszy termin spotkania bo czasowo nie wyrobiłem). Zgodziłem się (nie miałem wyjścia), poszedłem napisałem test z przeświadczeniem że jak nie tu, to gdzie indziej (żyć mi obecnie nie dają z tym wydzwanianiem, ale jednak chciałbym pracować tam gdzie składałem papiery). Tak czy siak dzień później odwonili do mnie, że chcą się ze mną spotkać. Wychodzi na to że test zrobiłem dobrze albo reszta dała ciała po całości. Generalnie chcą ze mną pogadać. Niby przeświadczenie, że jak nie tu, to gdzie indziej ale jednak trochę się dygam. Na co powinienem według Was jeszcze zwrócić uwagę przy takich rozmowach?? No i jak sobie jednak poradzić z tym napięciem. Nie ukrywam, że chciałbym dzisiaj zasnąć ale trochę mam zaprzątniętą głowę ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#hr #rekrutacja #praca #it #pracait #stres

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 2