Wpis z mikrobloga

@Iwanejro: ja w garniaku, ale komisja faktycznie często czilera totalna. Co będą przeżywać jak takich obron to kilka w sesji mają, to nie wybory papieża żeby się stroić jakoś specjalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wioseneczka: no co ty nie lubisz termodynamiki ? na moim kierunku tak mi się spodobała, że postanowiłem #!$%@?ć egzamin aby w następnym roku ponownie chodzić na zajęcia i ćwiczenia #pdk ( )

  • Odpowiedz
@wioseneczka: Co ciekawego tam napisałaś? Jaka moc? Jaka metodologia obliczeń? MES? Jeśli tak, to własny model, Matlab, czy Ansys i elo? Technologia do tego, czy same wykonawcze? Jaki model spalania? System sterowania też ogarnęłaś, czy raczej taki podstawowy?
  • Odpowiedz
@multikonto69: Wystarczająca żebyś się zesrał z wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) metoda objętości skończonych, ANSYS ICEM i Fluent, projekt geometrii 3D, siatka strukturalna, cała analiza przepływu i obliczenia gazodynamiczne
  • Odpowiedz
Wystarczająca żebyś się zesrał z wrażenia

metoda objętości skończonych, ANSYS ICEM i Fluent, projekt geometrii 3D, siatka strukturalna, cała analiza przepływu i obliczenia gazodynamiczne


@wioseneczka: Wow, preprocessing i analiza w Ansysie. W sumie to nie sram z wrażenia. Taki typowy projekt na zaliczenie jakiegoś przedmiotu na trzecim roku. Obliczenia pewnie jak zwykle, osiem kolorowych obrazków i elo XD

I wszystko wskazuje na to, że mówimy o samym gazie, czyli obliczeń skorupy nie ma. Technologii pewnie też nie. I pewnie nawet rysunków wykonawczych nie ma, więc tak średnio z tym projektem. Więc tak, taki typowy projekt na jakiś przedmiot na
  • Odpowiedz