Wpis z mikrobloga

Czas podsumować moje trzy miesiące na tinderze. Tldr jest gorzej niż myślałem i tak jak piszecie.

Trochę o mnie. Przeciętny ryj, typowa uroda wschodnia, trzy zdania opisu i trzy różne zdjęcia.

Przez trzy miesiące złapałem około 50 par. Z początku wybierałem dziewczyny które mi się naprawdę podobają, potem już odrzucałem tylko szony i te grubsze.

Dwie dziewczyny napisały pierwsze. Ja napisałem do około 25. Z tego grona odpowiedziały trzy. Z żadna rozmowa nie trwała dłużej niż dwa dni, o spotkaniu nie ma mowy. Większość dziewczyn z tych 50 nie ma opisu i jedno zdjęcie, co utrudnia całkowicie kontakt. A jak już któraś ma, to wypisuje swoje pasje. Główne zainteresowania? Kawa, podróże, memy, jedzenie. Wszystkie te opisy jak z jakiejś foremki.

Szkoda, bo w pewnym momencie zrobiłem sobie niepotrzebnie nadzieję.

Czas na ten słynny eksperyment społeczny. Dynamiczny Filip z tatuażem sprawdzi się w tej roli idealnie. Następnie przejdę się na drugą stronę barykady i zobaczę jaką miałem konkurencję. Pewnie wtedy się wyjaśni zagadka, skąd tak słaby odzew.

#tinder #przegryw #podrywajzwykopem
  • 23
@spinel: XD nie jesteś desperatem ale masz tindera XD panie nawet w robocie idziesz na inny dział w przerwie i rozpoczynasz od co tam porabiają piękne panie i już co trzecia ma mokro. Nie musisz wcale być czadem po prostu takie wygłodzone chodzą, pozaty@ za taki tekst nikt cie nie może #!$%@? wiec jak skucha to sorry
@spinel: o #!$%@? eksperymenty teraz będziesz robił XDD serio warto w to inwestować czas żeby przekonać się o tym samym co jest tu pisane pewnie od 2 lat

weź się przejdź do biblioteki, księgarni czy jakie panie ebooki, kup se dobre czytadło i zrób coś pożytecznego dla siebie
@Quinn: niestety nie trafiłeś bo czytam regularnie od kilku lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) a 15 minut dziennie na eksperyment który nie ma nikogo obrazić ani ośmieszyć jeszcze jestem w stanie znaleźć
@mamet: to chyba u Ciebie w robocie tak jest XD przecież jakby nieznany nikomu ziomek poszedł na obcy dział z takim tekstem, to stałby się pośmiewiskiem na cały miesiąc
@spinel: Znałem takiego gościa kiedyś co mówił podobnie jak kolega mamet. Gość interesował sie mocno PUA, sztukami manipulacji, takie tam. Całe manipulowanie i rwanie loszek kończyło sie tak że szedł do klubu w którym były jak najmniej przytomne i najbardziej schlane, bo w te "normalne" jak to ujął, są dziwne i nie chcą sie #!$%@?ć. Teraz sie będzie żenił, z laską która dała mu dupy po kilku godzinach a którą poznał