Wpis z mikrobloga

@EjNoxD: serio porównujesz 5G, 8K, 120 Hz, 3 potężne obiektywy, 12 gb ramu, galaxy budsy, szybkie ładowanie do iphona do którego ledwo dodali szybką ładowarkę w zestawie? XDDD
  • Odpowiedz
@EjNoxD: tu dopłacasz za 5G, który iphone to niby ma? nie wspominając o reszcie parametrów

cena z dupy, ale za bycie pierwszym w 5G sie płaci. iphone se zaśpiewa pewnie z 8 koła
  • Odpowiedz
@EjNoxD: a ile się śmiało że 3 oddzielne obiektywy w 11 Pro wyglądają jak kuchenka indukcyjna - to co dopiero ta czarna płyta wystająca jeszcze bardziej z obudowy XD
  • Odpowiedz
@Marek1991: co ci po tym ramie, jak androi bedzie sie dalej ciol, a ja na mojego iphona wyrywam każda Polkę hahaha , a iphon z normalna ładowarka ładuje sie 1godzine inbateria wystarcza na 1,5dnia, nie miałeś iphona to sie nie wypowiadaj biedaku, a iphona kupiłem za 4 dni pracy w Holandii, za gotówkę w media markt, ssak mi jajca Polska paruwo
  • Odpowiedz
Czemu omineli tyle nr ? Pewnie nie chcieli dubloeac Iphonea i beda lecieli teraz pelnymi "10" tak jak przy serii"A".
  • Odpowiedz
@EjNoxD: serio porównujesz 5G, 8K, 120 Hz, 3 potężne obiektywy, 12 gb ramu, galaxy budsy, szybkie ładowanie do iphona do którego ledwo dodali szybką ładowarkę w zestawie? XDDD


@Marek1991: POTĘŻNE OBIEKTYWY!!!!111onejeden

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EjNoxD: S20 jest za 3900 i dostajesz w gratisie buds+.

3900 minus 700 - > 3200 to przyzwoita cena niższa niż iphone 11 z IPS
  • Odpowiedz