Wpis z mikrobloga

#gaming #pcmasterrace #audio #muzyka #gry
Pytanie do osób, które używają słuchawek nausznych, od ponad roku używałem do muzyki i grania Creative Fatality, jednak padł już kabel i bez większego wyszukiwania zamówiłem Modecom Vulcano Sword. Te drugie okazały się beznadziejne, mp3 w jakości 320 słucha się beznadziejnie, dźwięk bardzo słabej jakości, słaby bass, jak z głośnika taniego notebooka. Co polecacie do 200zł?
  • 21
@Aster1981: kabel przestał łączyć i dostaje #!$%@? jak nim ruszam żeby grało, potem na morele wyczytałem że one są z tego znane, że kabel jest podatny na uszkodzenie. Najlepiej byłoby kupić coś co gra tak samo lub lepiej i bez tego mankamentu.
@KobyleCaco: no ale to pewnie po ladnych paru latach siadl ten kabel. A nowe kosztuja niewiele ponad 100 zeta. Mozesz tez zobaczyc inne od Sound Blastera. Jest pare modeli ponizej 200 zl.

Ja mialem fatal1ty z 10 lat zanim padly, tez faktycznie kabel. Teraz od kilku lat mam te Blaze i poki co bezproblemowo dzialaja.

Dzwiek dobry, jak za ta cene to az zaskakujace. Do tgo wygodne nawet przy dlugim korzystaniu.
@KobyleCaco: nie bez powodu praktycznie wszyscy gracze graja na hyperx. I nie jest to marketing/sponsoring po prostu sa dobre :) poszukaj moze Ci sie uda dorwac gdzies Cloud 1 lub Cloud 2 w okolicach 200zl. Jak nie to Stinger spoko i na pewno maja lepszy dzwiek od tych Twoich Fatal1ty :)
@Aster1981: @will-trash: @Stiv07: akurat u mnie w mieście wyhaczyłem na olx hyperx stinger wireless za 1/3 ceny, 4 miesięczne, na gwarancji. Dopiero testuję, ale jak na razie jestem bardzo zadowolony :) Dźwięk rzeczywiście dużo lepszy niż creativy. Dzięki za wskazówi, bo dalej bym błądził między jednym chińskim szajsem a drugim