Wpis z mikrobloga

@ChristianStalker: no to od początku - "spowalnianie" sprzętu następowało w momencie znacznego spadku wydajności baterii - tak żeby urządzenie sie nie #!$%@?.
Problemem nie był sam fakt ze to zrobili (bo finalnie jest to dobre rozwiazanie, jeżeli nie chcesz wymienić baterii), ale fakt ze o tym nie informowali. Na ten moment masz wybór w ustawieniach czy chcesz oszczędzić baterie i sprzęt czy nadal walić na full performance kosztem baterii.
@ChristianStalker: 64 wystarczy, można zawsze dokupić 50gb dysku w iCloud za 4zl i trzymac zdjęcia oraz wideo w chmurze, a mieć tylko podglad u siebie w telefonie normalnie w galerii, wtedy dużo pamięci oszczędzasz. Ja mam 256 GB i po roku wykorzystałem 60gb właśnie mając wszystkie zdjęcia z wideo normalnie w galerii. Także luz
@KarmelowyJeremiasz:

Polityka cenowa(nawet nie chodzi o to, że są drogie. Jeden z ostatnich modeli nie ma wyświetlacza w HD) , własne złącza, brak pełnej funkcjonalności bt, siri chyba nadal nie działa po polsku, brak kart pamięci.
Pierwsze IP nie potrafiły nawet wysłać MMS.
@modzelem: polityka cenowa apple wyglada tak:
produktem jest telefon za który płacisz, a nie ty. Bez żadnego podatku w postaci reklam, tracenia prywatności etc.

który telefon nie ma wyświetlacza w "HD" XD?

własne porty - no tutaj nie mam zamiaru nie klocic

funkcjonalosc BT? - w sensie ze nie można przesyłać plików na androidy XD? słuchawki mi działają, radio w samochodzie mi działa, na komputer wrzucić pliki mogę - wiec o
@modzelem: ale ty wiesz w ogóle co to jest "HD" XD?
Te lepsze parametry na papierze które nic nie znacza XD? Jak to sie dzieje ze iPhone który ma o wiele "gorsze" parametry jak to mówisz, uzyskuje najlepsze wyniki w benchach?

Mniejsza liczba aplikacji, w sensie ze nie ma 1000000 gownianych motywów i #!$%@? Gowno gierek bo nikt aneroidowego sklepu nie pilnuje?

No sorry, ale dla mnie jesteś typowym użytkownikiem gownoida