Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki :)
Mój kolega Mariusz z projektu "Wyprawy w góry" zorganizował akcję Ubierz Nepalską Wioskę, w ramach której zebrał ponad 130 kartonów odzieży, obuwia, a także nieco przyborów szkolnych dla nepalskich dzieci i ich rodzin.
Aktualnie trwa zbiórka środków na transport tych darów do Nepalu => zrzutka na transport darów
Zachęcam Was gorąco do wpłaty albo chociaż kliknięcia plusika w tym poście :)
W tym linku możecie przeczytać sobie szczegóły nt. całej akcji:
https://zrzutka.pl/nepal2020

#antekpodrozuje #zbiorka #nepal #podroze #azja #swiat #dary #zainteresowania #pomoc #himalaje #katmandu #ciekawostki
antekwpodrozy - Witajcie Mireczki :)
Mój kolega Mariusz z projektu "Wyprawy w góry" ...

źródło: comment_1581407011EDqg1aVHRtDVKzIHQrI8iL.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@DMMotoAdventures: Powtórzę co napisałem wyżej :)
Chodzi o zwrócenie uwagi na problem. Pracujące dzieci dźwigające ciężary w zamian za posiłek, dorośli, którzy nie mają innej możliwości zapewnienia przyszłości swoim rodzinom. Nie chodzi o samo ubranie ludzi, ale też o to że dzięki wtórnemu użyciu ubrań nie generujemy kolejnych odpadów plastiku.
  • Odpowiedz
10h i 150 plusów mimo spamowania na głównej, mało kto daje się robić na zarzutki "pomusz", bądź jak Bill Gates daj ze swojej kasy, a nie wyciągaj od innych plus zmonetyzowanie fejmu i cyk wyjazd za free.
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: ja nie jade tam, pomagam w zbiórce, czy to źle? Nie oczekuje, że każdy wpłaci, tylko ten, kto ma za to ochote. Poza tym powiedz mi, jaki ja mam z tego fejm, a już w ogóle jaką ja mam z tego korzyść? Sam dorzuciłem trochę grosza do zbiórki, bo uważam, że warto.
  • Odpowiedz
@antekwpodrozy: ale jaki jest tego sens ? Ciuchy wylądują i tak na Tamelu bądź w innym Jomson (miejscowi tam je sprzedadzą) , oni radzą sobie sami bardzo dobrze i nie trzeba im dziwnej pomocy.
Ckliwe historie z daleka śmierdzą monetyzacją, linkami do blogów, klikami, zdjęciami jak to pomogli etc. nie wiem co będziesz gadał i tak zbijasz na tym kapitał w mniejszym bądź większym stopniu, nawet teraz spamując żebractwem.
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: Gwarantuje Ci, że ciuchy nie wylądują na Thamelu, ani na Jomsom. Paczki na miejscu zostaną przetransportowane w góry i dopiero tam zostaną rozdane właśnie, żeby uniknąć takich sytuacji. Polecam Ci zapoznać się z akcją, a nie wyciągać bezzasadne wnioski.
W kwestii monetyzacji myślisz, że nagle tysiące ludzi wejdzie do mnie na bloga i zacznie klikac? Chyba nie znasz realiów :D bo gdyby tak było to mógłym już rzucić etat :D
Gwarantuję Ci, że na stronie zbiórki nie ma ani jednego linka do mnie na bloga, a nawet jeśli będzie w przyszłości to co, mam mnie pomagać? Uważasz, że każdy robi to dla fejmu? Gdyby tak było, to chyba bym już był celebrytą.
Rozumiem, że jesteś przeciwny przeciw takim zbiórkom, ale nie musisz z góry zakładać, że jak ktoś chce pomóc to robi to dla kasy albo fejmu. Poza tym nie wziąłeś kilku rzeczy pod uwagę:
- ludzie, którzy organizują zbiórkę robią to za darmo poświęcając swój własny czas
- gmina za darmo oddaje miejsce w magazynie na przechowanie
  • Odpowiedz
- ludzie, którzy organizują zbiórkę robią to za darmo poświęcając swój własny czas


nie, nie robią tego za darmo, robią to dla reklamy swojej firmy, wystarczy zerknąć na stronę czym się zajmują:

Organizujemy szkolenia i wyprawy.Skupiamy się na działalności górskiej.Trenujemy i utrzymujemy kondycję żeby „minimalizować ryzyko”.


Trudno
  • Odpowiedz