Wpis z mikrobloga

Szukanie kobiety, która jest ładna ale po 30stce jest jak kupowanie używanej marki premium. Miej świadomość, ze bylo tankowane i jeżdżone nonstop. Nie oszukuj sie, nikt jej nie oszczędzał specjalnie dla Ciebie. Środek przetarty, moze nawet bita. Komus sie znudziła, albo po prostu sie zestarzała i juz nie jest atrakcyjna. Czeka teraz na "jelenia", ktory ja wezmie.

#redpill #blackpill
  • 115
A może to ja byłem #!$%@? i ją regularnie zdradzałem i nie było w tym żadnej jej winy i po kilku latach dopiero odkryła prawdę? Albo popadłem w jakikolwiek nałóg podczas gdy wcześniej nic na to nie wskazywało


@Ld93: nie ma takich rzeczy. Jak dziewczyna jest kilka lat ze zdradzającym #!$%@? i ćpunem to oczy z dupą zamienić musiała czyli odrzut do wyrzucenia - tam musi być tyle daddy issues, że
@Ld93 I ja się zgodzę, że np. bycie w toksycznym związku, z którego ciężko wyjść to jest trudna sprawa i czasem dziewcyzna się zaplącze w coś takiego. Ale to oznacza, że ma bagaż, z którego wyjść musi przez 1) przyznanie się, ze dużo w tym jej winy 2) to jest robota dla terapeuty. A czas nagli i to nie moja robota by się tym zajmować :/
@Ld93: porozmawiaj z jakimś psychologiem: takie rzeczy się nie zdarzają,że facet jest aniołem przez 5 lat, a potem zdradza czy zaczyna ćpać. Pierwsze oznaki tego, że to nie jest dobry facet, dobra kobieta są zawsze wcześniej, tylko ludzie nie chcą ich dostrzegać.
@JimNH777: oczywiście, że się zdarzają. Facet może być na tyle porządny, że sam nie zarywa do innych lasek ale jak jakaś go zacznie sama wyrywać albo po prostu bez ceregieli zabierze mu się za rozporek to ma za słaba silna wolę, żeby się jej oprzeć. Zakładając że nie jest Chadem 10/10 to na taką sytuację może czekać kilka lat. Jedna z wielu możliwości.

Poza tym wszystko co piszesz ma się tak
@Mrjohnsmith:

dlaczego toksyczny? ma pieniądze, dobrą pracę, prestiż. Baby to uwielbiają, każda ładna ma takiego. Ma zachodzie coraz więcej facetów żeni się po 35 roku życia z młodszymi. Po co ma się żenić z kobietą po 30stce? Ona już nic nie zaoferuje, nawet prokreacja zdrowego potomstwa jest wątpliwa.


I co ustawiają się te młodsze w kolejce do Ciebie? Czy ten prestiż Cię po prostu nie dotyczy bo to promil promila przypadków?
@Liwiia: Odpowiem za subopa. Odkąd wróciłem ze Stanów wszystkie moje byłe, także te młodsze, z którymi nie utrzymywałem kontaktu latami, chcą iść na kawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to tylko promil promila przypadków. Poza moim otoczeniem napewno kobiety nie są takie pazerne.
  • 0
@eLL_Koza no to spoko, ale szanse założenia rodziny maleją. Wybrała sobie życie jakie chciała, teraz z kasa i majątkiem będzie mogła szaleć nawet z młodszym badboyem (jezeli jest zadbana) az do 40stki, głównie segzy, nic poważnego nie znajdzie juz. To jak wygrana w totka, poza tym nieświadomie zachowują się jak desperatki co odstrasza. Potem juz naprawdę musiałaby mieć prestiż gwiazdy i kasę zeby ogarniać mężczyzn. Jej notowania na rynku matrymonialnym przy 40stce
  • 0
@eLL_Koza a co laska mężczyźnie która jest po 32 czy 35 roku zycia moze zaoferowac? Jest juz po przeżyciach, przetarta, prokreacja z nia jest wątpliwa bo ryzyko wad genetycznych rósnie drastycznie w tym wieku. Nawet natura mówi, ze jej czas sie skończył. Jasne, że są przypadki gdzie koleś ma starsza kobiete , ale to jest rzadkością. Szczególnie gdy mówimy o różnicy wieku 5 lat i więcej. Faceci maja młodsze i na zachodzie