Wpis z mikrobloga

Szukanie kobiety, która jest ładna ale po 30stce jest jak kupowanie używanej marki premium. Miej świadomość, ze bylo tankowane i jeżdżone nonstop. Nie oszukuj sie, nikt jej nie oszczędzał specjalnie dla Ciebie. Środek przetarty, moze nawet bita. Komus sie znudziła, albo po prostu sie zestarzała i juz nie jest atrakcyjna. Czeka teraz na "jelenia", ktory ja wezmie.

#redpill #blackpill
  • 115
@Mrjohnsmith: ale to trzeba mieć zlasowany mózg aby po 30 myśleć, że większość kobiet to dziewice i nastawiać sie na takie xD Zresztą jak wy myślicie, że jak kobieta była w przeszłości bolcowana to już się nie nadaje to się leczcie na głowę i takie glupoty to tylko #przegryw może napisać.

I ogolnie dobre urojenia, każda samotna baba/chłop po 30 to jakiś dziwak ¯\_(ツ)_/¯
Tego nie grali, ale czogo to po
@catlover: nie moja sprawa, ale serio wyliczasz w ten sposób stosunki z kobietą z którą jestes i w taki sposób o niej myślisz? To pytanie (zupelnie bez hejtu i sarkazmu): nie lepszy ( i tańszy) byłby seks robot? Nie pytam, żeby obrazić, po prostu z doświadczenia wiem ile kobieta może krwi napsuć, a przy takim podejściu nie widzę momentu gdzie jakakolwiek osobowość kobiety byłaby dla Ciebie plusem (skoro zarówno do sprzedawczyni
@NukeOps: Generalnie zgadzam się z większością rzeczy które mówi redpill, ale ta mityczna ściana u kobiet to jest akurat wymysł wyobraźni (a konkretniej hiperbolizacja faktycznego zjawiska) mający pocieszyć przegrywow. Owszem, jest coś takiego jak spadek zainteresowania płci przeciwnej u kobiet i wzrost u mężczyzn po przekroczeniu 30, ale to jest tak że atrakcyjna kobieta wcześniej miała 10 orbiterow to po 30 będzie miała 7 a nie że nagle spada to do
Jeśli kobieta jest atrakcyjna, po trzydziestce i jest nadal sama to na bank skończysz jak Johnny Depp.


@Perthro: zawsze chciałem byc.slawny i bogaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko, że to bzdura. Mam koleżankę np. 30 letnią, która była tylko w jednym związku - nie ze względu na wygląd, tylko charakter.


@Bellie: związku może tak, ale przygód to pewnie dwucyfrowa liczba
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ld93: ściana to nie jest jakiś wasz wypierd, który zobaczyliście na wysoki i powtarzacie. Ściana to wiek, w którym wartość kobiety na rynku matrymonialno-seksualnym zaczyna drastycznie spadać i nigdy się nie podniesie. Powiązane to jest z tym, że decydującym czynnikiem przy mierzeniu atrakcyjności kobiet na w/w rynku jest uroda, a ta po 30 zaczyna blaknąć. Dodatkowo, tak 30 nie ma startu do młodszej koleżanki - pod względem urody, wigoru oraz możliwości
@NukeOps: Napisałeś dokladnie to samo co ja, tylko ja napisałem dodatkowo że to gówno prawda a Ty mi wyjeżdżasz że nie rozumiem xD Rozumiem, tylko się nie zgadzam, czujesz różnicę?

Powtarzam jeszcze raz: kobieta po 30 owszem będzie miała nieco mniejszy wybór, ale to mokry sen przegrywów, że ten wybór spada do zera. W najlepszym wypadku szanse kobiet i mężczyzn po 30 zostają wyrównane.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ld93: a kto Ci #!$%@? powiedział, że spada do zera momentalnie? Zacznij czytać źródła, a nie #!$%@? wypok, to będziesz miał dobre informacje. Serio, ilość gówna które nawet nie stało obok redpilla, a jaką tutaj niektórzy pchają, jest przerażająca. Ta trzydziestka i ta ma mniejszą wartość, a z każdym rokiem spada sukcesywnie. Szczyt wartości przypada na 23 rok życia. 33 latka nie będzie miała startu do młodszej o dziesięć lat koleżanki.
@NukeOps: hahahahaha jaki przegryw wściekły w #!$%@? agresywny xD Idź fikołki robić karzełku. Skąd pomysł, że biorę wiedzę z wykopu? Ja po prostu znam trochę kobiet, też tych po 30 i widzę jak wygląda ich sytuacja na rynku i o ile inne rzeczy z redpillu są w miarę logiczne tak akurat ta teoria jest bzdurna. I w pełni ja rozumiem idioto, po prostu ona #!$%@? nie ma sensu.