Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Z_Innego_Wszechswiata: no ale co ci nie pasuje?
Jest to prywatna przystań zakupiona przez armatorów. Każdy ma wykupione miejsce na własność, którym może dysponować. Nie ma takiej opcji by ktokolwiek zmusił mnie by ktoś tam sobie ot tak stanął. Po drugiej stronie są miejsca miejskie. Nie płacę za to czynszu. Zapłaciłem raz naprawdę sporo bo za miejsce można śmiało kupić auto w niezłym stanie. Dlatego piszę raz jeszcze. Jaki bosman?
@PMV_Norway: Jak widać po Twoim zdjęciu ktoś inny może zacumować. ¯\_(ツ)_/¯ Żeglarzu, ktoś zacumował na Twoim igreku a Ty robisz aferę w necie, mając jacht na brzegu. Ogarnąłeś czas i to co się w tej chwili dzieje na morzach? Widzisz co leci z zachodu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Z_Innego_Wszechswiata: powiem Ci jak to działa bo widzę że nie ogarniasz. To nie jest strudzony Wędrowiec co wpłynął schronić się przed sztormem. To jest motorówka kogoś kto mieszka w mieście, mając #!$%@? na czyjaś własność. Obok jest slip jak się boi niech ładuje na przyczepę i czeka aż się wywieje. Dodatkowo może stanąć na 2 brzegu, no ale tam nie ma prądu w dodatku zaraz go skasują za postój. Chce tam
@PMV_Norway: Nie zgodzę się z Tobą. Dlaczego nie poszedłeś mu zwrócić uwagi itd? Puste miejsce a Ty robisz aferę w necie. I nie porównuj miejsce przy keji do garażu. Puste miejsce jest bo Twój jacht stoi na brzegu (w sumie nie wiem czemu, przecież klimat się zmienił i nie ma zimy) Daj spokój.