Wpis z mikrobloga

@m00n: Raczej nie sądzę żeby było to możliwe, nie otwierałem paczki przy kurierze a te punkty regulaminu raczej mówią same za siebie:

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?
Zgodnie z prawem Unii Europejskiej, zwrotowi nie podlegają przedmioty będące prawnymi środkami płatniczymi i złoto dewizowe, analogicznie do tego, że nie można oddać banknotów zakupionych w kantorze. Zwrotowi podlegają wszelkie inne towary na zasadach ogólnych określonych prawem unijnym.

Czy przysługuje mi prawo do odstąpienia
@m00n: tylko sprawa jest taka, że z nimi nawet mennica się nie pieści. Co innego monety proof a zwykły bullion. Ta moneta nigdy nie była w obiegu, co Ty gadasz w ogóle XD tavex skupuje ponad spot.
@rouli: Ehhh. Nie wiem jak mam ci to wytłuamczyć prośćiej, że monety z widocznym stanem użytkowania są tańsze niż monety mennicze, których stada januszy nie miały w łapskach.
https://79element.pl/zlote-monety-inwestycyjne-1oz/south-african-gold-krugerrand-1-oz-lata-losowe
https://79element.pl/zlote-monety-inwestycyjne-1oz/south-african-gold-krugerrand-1-oz

Op zapłacił za stan menniczy, a dostał z usczerbkiem. I nikt się nie musi pieścić, bo to nie jest jakaś drobna ryska tylko widoczny uszczerbek.

tavex skupuje ponad spot.


Tak. Dopłacają do interesu xD
@m00n: Ty wiesz swoje a ja swoje. Teraz sprawdz cene skupu krugera w tavex.
Januszowych skupów, które tylko czekają żeby #!$%@? klienta mi tu nie linkuj.
A co do słomskiego to zobacz na jego filmiku jak myje szczoteczką stare krugerrandy i opycha dalej jako 'mennicze".
Pozwolę sobie jeszcze raz zawołać @TavexPL może fachowiec Ci to lepiej przedstawi.
@rouli: Ale co mnie obchodzą te dywagacje, co kto myje i jako co sprzedaje. Op zapłacił za stan menniczy, który jasno opisuje jak powinna wyglądać moneta.
Dostał ogryzka za którego zapłacił więcej i jak będzie chciał sprzedać to sprzeda za mniej niż za stan menniczy. Czy jest to januszerka ze strony skupu? Pewnie tak.
Ok widzę, że tavex ma faktycznie dobre ceny skupu więc w tym miejscu zwracam honor ale nie
@m00n: wiesz co to stan menniczy? To znaczy, że tak wyszła z mennicy. Srebrne monety z milkspotem też są sprzedawane jako mennicze, bo to mennica ma problem z technologią produkcji.
Gdzie Ty tu widzisz ogryzka? Oprócz tej czarnej plamki,, która jest jakims paprochem, bo zloto nie koroduje to nie widze większych uszkodzeń.
Przydałyby się zdjęcia robione nie przez kapsel.
Jak rocznik 2020 może byc obiegowy? Prosto z tuby mu zapakowali w