Wpis z mikrobloga

No dobra #mikrokoksy krótka piłka. Za 3 tygodnie jadę w Alpy na deskę. Pracę mam siedzącą. Michę trzymam od 3 tygodni, profesjonalnie, żadne tam pudełka czy coś. Ale ulaniec mocno. Jakieś 15kg nadwagi przy wzroście 185. Kilka lat temu biegałem jeszcze do 10k, i brałem na klatę jakieś 60-70kg w seriach, coś tam delikatnie kalistenicznie kombinowałem, ale to kilka lat temu. Teraz nic. No więc:

#pytanie #pytaniedoeksperta czy w jakikolwiek sposób mam szansę w miarę (powtarzam - chociaż w miarę) przygotować się do tego wyjazdu?

#silownia
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@noitakto: po prostu ruszyć dupę w jakikolwiek sposób, żeby się rozruszać ¯_(ツ)_/¯ wytrzymałości czy kondycji nie zrobisz w 3 tygodnie, 15 kilo nie zrzucisz. Pływanie?
  • Odpowiedz
@noitakto: nie wiem jak na snowboardzie, ale na nartach najbardziej zawsze bolą mnie łydki i czwórki, więc porób jakieś przysiady przez ten czas, może trochę zmniejszysz zakwasy jak już zaczniesz jeździć.
  • Odpowiedz
Jakieś 15kg nadwagi przy wzroście 185. Kilka lat temu biegałem jeszcze do 10k, i brałem na klatę jakieś 60-70kg w seriach,


skoro te kilka lat temu nie byles wysportowany i nic przez ten czas nie robiles, to jedyne do czego mozesz sie przygotowac w 3tyg to mecz szachowy
  • Odpowiedz