Wpis z mikrobloga

O co tutaj chodzi?? Wszyscy znamy Mirka @robertt1969 który walczy o zdrowie swojej corki Pauliny, ktoremu wielu pomoglo i od ktorego mam nadzieje nikt sie nie odwroci. 17h temu wrzucil znalezisko gdzie rozlicza sie z darowizn otrzymanych na leczenie corki. Niektorym, a zwlaszcza niejakiemu @nowy_ja, bardzo to przeszkadza. Ale zastanawiajacym jest fakt, ze w ciagu nocy komentarze Roberta i Mirka @devu otrzymaly prawie trzy tysiace minusow??? Jakim cudem ktos kto walczy o druga osobe zbiera takie baty???
#pomagamypaulinie #wykop #moderacja #pomagajzwykopem
  • 83
Ja to przeżyję ale na końcu tego wszystkiego jest osoba ktora potrzebuje pomocy czyli moja corka. Szkoda, że niektórzy zapominają o tym próbujac mnie niszczyć. Zastanawiam się nad pobudkami tego kolegi. To że ktoś otrzymał od kogoś pomoc nie oznacza że stał się zakładnikiem i nie ma prawa sam o niczym decydować. Zaraz się okaże że nie mam prawa sam decydować jak i gdzie leczyć własnego dziecka. Wiem że niektóre moje odpowiedzi
@Jestem_Tutaj: zauważ co zakwestionował. On nie porównał takich samych produktów konkretnej firmy tylko ogólnie jakiś produkt do innego. Tak mozna podważyć prawie każdy mój zakup i wydatek. Zawsze bedzie tańszy lekarz, tansza rehabilitacja, tanszy lek itp. ale czy wybieramy to co najtańsze czy to co dobre dla chorego? Naprawdę mozna kupić witaminę C na kilogramy z chin ale czy kupilbyś cos takiego swojemu bliskiemu?
@PMV_Norway: Najprawdopodobniej osobą, która jest wyjałowiona z uczuć. Być może sam nigdy nie zaznał miłości od własnego ojca dlatego to bardzo go denerwuje. Może uwidacznia się zespół aspesgera?

@robertt1969: Panie Robercie, nie jeden usiadłby i pogrążył się we własnym żalu dając się mu zdominować. Pan walczy i robi co w jego mocy aby ulżyć cierpieniu córki. Emocje są normalne, a taki odbiera Pan personalnie to zrozumiałe. Ale dla wielu z
@devu: po prostu jest mi przykro że ktoś bawi się moimi emocjami i sytuacją. Wielu z Was twierdziło że jest to najlepiej udokumentowana akcja pomocowa na Wykopie a ja robię wszysto żeby tak było. Oczywiście do tej pory mialbym pewnie już z 300 faktur a nie 200 ale nie mam już sił brac tych dokumentów za każdym razem jak jestem w aptece. Mam swiadomość że były osoby które wykorzystały naszą sytuację
@pol-scot: @WuDwaKa: @robertt1969: @BillyGugu: @devu: @daox: zadałem mu kilka pytań na które nie odpowiedział. Powtórzę:
- dlaczego wydatki na hotel sięgnęły 4k?
- dlaczego nie chce ujawnić ile dostał kasy na prywatne konto (które podaje np na zrzucie), na które też zbiera? Robi wpis o transparentności a znowu pomija część wpływów, jak wcześniej z 1%

Oto jak odpowiada facet na prośbę o podanie środków zebranych na
Niektorym, a zwlaszcza niejakiemu @nowy_ja, bardzo to przeszkadza.


@pol-scot: gość się #!$%@?, ale czasem zadaje dobre pytania, jak np. czemu suplementy na fakturze droższe kilka razy niż w znanych aptekach internetowych. To zamiast udzielić odpowiedzi twój ukubieniec go obraża, zlewa, albo mówi "no dobra, niech będzie że to kupiłem ze swoich".
Takie podejście nie sprawia wrażenia, że gość szanuje zebrane pieniądze i próuje je wydawać korzystnie.
@pol-scot: @WuDwaKa: @BillyGugu: @devu: @daox: podam prosty przykład manipulacji chociaż Wy tego pewnie nie potrzebujecie. Napisałem w znalezisku że za komorki macierzyste zapłacilismy 93.5 k a z pozostalymi kosztami tzw logistyki to wyszło ok. 100k. Na co kolega ów zapytuje publicznie jakie to koszty logistyki za 10k??? No tak 10k lepiej brzmi niz około 6.5 bo tyle jest 100 - 93.5. Mamy do Olsztyna 400km w jedną