Wpis z mikrobloga

@Zdzisiu1 Nie ma sensu się spinać. To jest seria rozrywkowa, mająca na celu zarobienie pieniędzy.
Gdyby zaserwowali Ci serial w którym nie ma akcji, a jest masa dialogów (które o zgrozo, często są o czymś i mają jakąś logikę) to splajtowali by po pierwszym sezonie.
To nie startreki są złe, tylko widzowie dla ktorych są robione, są do bani.
@JoBackManhorse w expanse masz jednak sporo akcji. Dodatkowo forma serialu trochę się różni od startrekow, gdzie każdy odcinek to praktycznie osobna historia.
A z Orville chyle czoła. Najlepszy startrek ostatnich lat. Jednak był troszkę parodią TNG no i ile wyszło sezonów?
Dzisiaj chcemy aby na ekranie coś się działo.


@kartofel: O #!$%@?, no faktycznie ludzi #!$%@?ło że chcą oglądać ciekawe rzeczy a nie #!$%@? o dupie marynie. Tak, ma się dziać bo mam do wyboru 1500 innych seriali i filmów i jak mam oglądać akurat ten to musi mnie czymś przykuć
@drzuo wiesz, ja Ci do życia nie zaglądam. Oglądaj sobie co chcesz.
Twierdzę wyżej, że nie ma co krytykować serialu, że ssie. Jak sam zauważyłeś ludzie nie chcą oglądać "zmuły" więc producenci takich seriali nie robią. Jak dla mnie, trochę szkoda. Na szczęście są fanowskie produkcje, nie będące papką.