Wpis z mikrobloga

@MZ23: ludzie czekaja rok na premiere na steam i zeby jeszcze bardziej ich p-------c damy za free na Epicu, no specem od marketingu to nie bedziesz XDD
  • Odpowiedz
  • 13
@camos: Nie rozumiesz. Ludzie czekają na premierę na steam, a tu cyk macie za darmo. Darmoszka przekona największych hejterów, uwierz mi.
  • Odpowiedz
@MZ23: Exodus już w zasadzie jest za darmo. Choćby w usłudze Game Pass dla PC/Xbox można pograć sobie za 4 zł a i baza tytułów jest znacznie wieksza niż jedna gierka.

@Lunattyk: Outer Worlds tak samo jest w tej usłudze, koszt 4 zł na 3 miesiące jak jest promocja.
  • Odpowiedz
@MZ23: kto czeka? Kto chciał ograć to już ograł preorder steam, na epicu albo w game passie, poza tym to żadna wybitna gra żeby na nią czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@camos: No nie wiem, ja teraz ograłem na xboxie gdzie jest za free w game pass. Generalnie to wydawca swoje zarabia bo raz ze właściciel platformy mu smaruje a dwa ze ktoś ogra tytuł i dokupi dlc jak np ja
  • Odpowiedz
@Lunattyk: jaki launcher? Microsoft Store jest zawarty w systemie wystarczy pobrać tylko grę i masz ją jako grę zainstalowana np z płyty. Nie rozumiem Twojej wypowiedzi zupełnie.
  • Odpowiedz
@camos: akurat specem od marketingu Epica byłby zajebistym

Ludzie którzy czekali na wersje steamową będą mieli do wyboru zapłacić za darmową gre jak frajerzy, albo wejść na epica
  • Odpowiedz