Wpis z mikrobloga

Witajcie, kupiłem sobie po zjechaniu Cumulusów 19 dwie pary nowych. Asics Cumulus 21 i Nike Air Zoom Pegasus 36.
To zdaje się podobne do siebie buty neutralne, ale w obu biega się inaczej :D

Które Waszym zdaniem są lepsze i o ile ktoś umie powiedzieć w czym lepiej biegać 5km a w czym powyżej 10km? Obie pary sa wygodne, więc tym chyba nie ma co się kierować. Chodzi mi o zastosowane w tych butach rozwiązania, jakby ktoś mógł mi trochę rozjaśnić różnice miedzy nimi. Czytałem już na sieci, ale nie mam info od kogoś kto np takich butów używa. Na zdjęciu obie pary. Pozdrawiam.

btw. prosiłbym o dodanie do grupy wykopowej #wykopoweswiry, bo dalej nie zaakceptowano prośby. #garmin

#biegajzwykopem #bieganie #asics #nike takie trochę #chwalesie
madtrexx - Witajcie, kupiłem sobie po zjechaniu Cumulusów 19 dwie pary nowych. Asics ...

źródło: comment_1581008772MWl54YHHCDrP9gxQAQLqxM.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madtrexx: Nie wiem, ale idź przebiegnij w jednych 20km a za tydzień w drugich 20km a potem nam tu napisz w których się lepiej biegło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)Bo sam jestem ciekaw.
  • Odpowiedz
@atizylak: przebiegłem w każdych i o dziwo biega się lepiej i szybciej w Pegasusie. W Cumulusach biega sie zdecydowanie wolniej aczkolwiek, są wygodniejsze i mam wrażenie, że mniej mnie stopy bolą po szybkim biegu w nich. Dobrze, że kupiłem 2 pary. Na lekki jogg 10-15 bedą asiscsy. A na szybkie 5tki Nike. Wiecej szybko nie dam rady a i nie potrzebuje :)
  • Odpowiedz