Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tryboluminescencja: pomiziana. Ale dzisiaj jest trochę agresywna, bo pojawił się drugi kot i czuje się zdradzona i socjalizacja powoli się zaczęła. Mam nadzieję że wróci mizialny i głaskalny kot, bo jest super przyjacielska
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CytrynowySorbet: nowy koteł jest równie przesłodka! :3 czytałeś może, o socjalizacji z izolacją? Może pomóc Mini się odobrazić i przyzwyczaić do nowej koleżanki :3
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Green81: właśnie dzisiaj to odkryłem i są już od rana (a raczej środka nocy, jak Mini wpadła nam do sypialni) w osobnych miejsach i powoli będziemy je do siebie przyzwyczajać.
A nowa jest podwójnie fajna, bo jak Mini prychała i syczała na nową, to ta nic sobie z tego nie robiła i w najlepsze bawiła się tym na co trafiła :) dopiero potem się też trochę zestresowała i uciekała.
Mam
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mishkaa: @olasty: skąd wy macie moją Mini, przecież ona śpi mi pod nogami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@olasty: moja ma takie imie, bo jak ją wzięliśmy to miała dwa miesiące i mieściła się na dłoni :) a teraz urosła prawie 2 razy większa niż kocury z tego samego miotu xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kruprz: tak, wzięliśmy drugą kotkę, żeby ta samotna nie była, a i żonka po prostu chciała dwa mieć. A woleliśmy wziąć teraz, jak ta pierwsza jest jeszcze dość młoda (9 miesięcy) bo myśleliśmy że łatwiej przywyknie do nowego. Ale chyba nie będzie łatwiej niż jakbyśmy później wzięli.
  • Odpowiedz
I siedzo chlopy i zamiast gołe baby oglądać, to kotkami się wymieniają. To nie to pussy miało być ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz