Wpis z mikrobloga

Eluwina mircy z tagu #mirkowyzwanie. Ten sezon jest wyjątkowo nieprzychylny dla nas mieszkających w #holandia, bo @FHA96 i ekipa szukają zimy tam gdzie jej nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wylosowalem pierwszy zestaw, który brzmiał:
a) Skrzyknij znajomych i wspólnie posprzątajcie fragment lasu/skweru. - panie, widziałeś pan tu śmieci w lesie?
b) Spędź całą noc przy ognisku - to byłoby spoko, ale #rozowypasek nie dał dyspenzy
c) Zapisz się na kurs/szkolenie i w czasie trwania zabawy zalicz min. jedno spotkanie. - mam szkolenie ale zaplanowane poza ramami czasowymi zabawy

Poprosiłem więc o drugi zestaw i serio, poddaję się.

a) Podaruj lokalnej bibliotece ksiązki - "przeczytałem w życiu dwie książki, jedna z nich był ojciec chrzestny... Gdybyś ją znał wiedziałbyś, że nie zdradza się przyjaciół i nie dmucha ich żon" nie mam książek
b) Zrób fotorelację ze zjeżdżania na sankach, jabłuszku lub worku ze słomą. - płaski kraj i brak śniegu skutecznie mi pokrzyżował to zadanie
c) Zrób male przemeblowanie i zmianę wystroju mieszkania w klimacie zimowym? Okej, mimo +10 stopni

Kosztowało mnie to 25 minut pracy, ale zrobiłem to żeby nie trafić na #czarnolisto

Mam nadzieję że kolejny sezon będzie mniej abstrakcyjny dla ludzi takich jak ja, czyli nudnych zapracowanych, opasłych Żbików.

Pozdrawiam
źródło: comment_1580950412jelf9RD5nCocT5YodGDbG8.jpg
  • 11
@IkBenPool Mirku, masz jescze 8 dni. Może jeszcze zdążysz coś wykombinować. Jeżeli byś zrobił małe ''malutkie'' przemeblowanie mieszkania w klimacie zimowym to zadanie Ci zaliczymy. Bałwanek już jest, coś więcej.
@IkBenPool

b) Zrób fotorelację ze zjeżdżania na sankach, jabłuszku lub worku ze słomą.

Nie ma mowy o śniegu, a małą górkę jestem przekonany, że gdzieś znajdziesz :)