Wpis z mikrobloga

Jaką prawdę?


@programista1992: że kobiety są różne i wiele razy porządna kobieta ma po prostu pecha w życiu, że została sama

Dla kobiet liczy się TYLKO wyglad i kasa


@programista1992: bzdury, liczy się MIĘDZY INNYMI wygląd i kasa

daję wam linki do opracowań psychologicznych na ten temat to jak grochem o ścianę, nic do was nie dociera

wycieracie sobie gębę jakimiś przestarzałymi teoriamii psychologii ewolucyjnej, która jeszcze długo będzie na
@steppenwolf90: Pisałem ci wczoraj trollu, ze NIE MOZNA traktowac powaznie ankiet i badan psychologicznych bo kobiety BEZCZELNIE KŁAMIĄ. Liczy się to co kobiety ROBIĄ a nie to co MÓWIĄ. Czy bogaci i przystojni mają powodzenie? Czy biedni i brzydcy mają powodzenie? Nawet dla kogoś tak mało kumatego jak ty powinno to dac do myslenia, ze licza sie wyglad i kasa.
ze NIE MOZNA traktowac powaznie ankiet i badan psychologicznych bo kobiety BEZCZELNIE KŁAMIĄ


@programista1992: a czytasz te opracowania psychologiczne, czy jedynie tytuły?

bo w treści były dokładne odpowiedzi na Twoje wątpliwości

poza tym znowu jakiś mizogiznizm, że kobiety nigdy nie mówią co myślą tylko manipulują opinią o nich żeby uzyskać z tego jakieś korzyści...

w wypowiedziach kobiet jest na pewno więcej sensu niż w wypowiedziach przegrywów i diviarzy tyle mogę powiedzieć
źródło: comment_1580986854ULf4iuKLkKyrKhpEeN81a4.jpg
poza tym znowu jakiś mizogiznizm, że kobiety nigdy nie mówią co myślą tylko manipulują opinią o nich żeby uzyskać z tego jakieś korzyści...


@steppenwolf90: No tak, bo kobiety nigdy nie kłamią i nie zdradzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w wypowiedziach kobiet jest na pewno więcej sensu niż w wypowiedziach przegrywów i diviarzy tyle mogę powiedzieć

Bialorycerz i bluepill detected. Swoja droga ciekawe - jak kobiety cos mowia
No tak, bo kobiety nigdy nie kłamią i nie zdradzają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: a według redpilla i blackpilla wszystkie kobiety potencjalnie mogą zdradzać

fakty są takie, że może 20% kiedykolwiek zdradziło małżonka

Swoja droga ciekawe - jak kobiety cos mowia to zakladasz ze to prawda. Jak "wyznawcy" blackpilla to na pewno klamstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: nie zakładam, że
ja też już tłumaczyłem setki razy i zrobię to ostatni raz - każdy mireczek maży o ferrari z salonu, ale jak zarobi na solidnego używanego passata to i tak będzie wniebowzięta


@steppenwolf90: Przyznałeś mi rację tylko ująłeś to innymi słowami.

Tomasz Oświeciński – polski aktor niezawodowy, trener personalny i zawodnik MMA. Sławny i na pewno na biedę nie narzeka. To juz wiesz dlaczego ma powodzenie.

nadrobisz braki.

Widzisz? On musi NADRABIAĆ.
Czyli przyznajesz ze jednak wyglad sie liczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@programista1992: nigdy nie mówiłem, że się nie liczy, ani że ma małe znaczenie, jedynie, że są też inne czynniki, które wpływają na atrakcyjność

na prawdę nie poznałeś przeciętniaka, który ma niezłą bajerę i ma w związku z tym powodzenie, a przystojny ale cichy i spokojny ma dużo mniejszą popularność wśród kobiet?

Przyznałeś mi rację tylko ująłeś
na prawdę nie poznałeś przeciętniaka, który ma niezłą bajerę i ma w związku z tym powodzenie


@steppenwolf90: Nie.

przystojny ale cichy i spokojny ma dużo mniejszą popularność wśród kobiet?


Przystojny jest zawsze popularny wsrod kobiet, niezaleznie od zachowania.

w sytuacji przeciętnego mireczka to nie musi być aż taka skala sukcesu żeby poznać przeciętną kobietę do związku

Nie masz ZIELONEGO pojecia o obecnym rynku matrymonialnym.

niech sobie wygra wojewódzki turniej w boksie
na prawdę nie poznałeś przeciętniaka, który ma niezłą bajerę i ma w związku z tym powodzenie


@programista1992: jak nie nienawidzę PUA, to niżej wklejam zdjęcie przeciętnego kolesia, który nie trzymał do 30-stki, a potem wyrobił sobie bajerę i zaliczył, jak sam twierdzi, ponad 200 kobiet

Przystojny jest zawsze popularny wsrod kobiet, niezaleznie od zachowania.


@programista1992: przystojny zawsze sobie kogoś znajdzie, ale nie musi być popularny jak jest "cipeuszem"

poza tym
źródło: comment_1580989469FI9l9SxaviLP0ensB76EsH.jpg
polecam jednak od czasu do czasu poczytać opinie zawodowych psychologów i seksuologów, którzy mają trochę bardziej dojrzałe podejście


@steppenwolf90: Jak grochem o sciane () pisalem juz co sadze o opiniach psychologow i ankietach.

niżej wklejam zdjęcie przeciętnego kolesia, który nie trzymał do 30-stki, a potem wyrobił sobie bajerę i zaliczył, jak sam twierdzi, ponad 200 kobiet


Marcin Szabelski zapewne zanim stal sie slawny i bogaty to podchodzil
w wypowiedziach kobiet jest na pewno więcej sensu niż w wypowiedziach przegrywów i diviarzy tyle mogę powiedzieć


... to juz jest masakra, koleś zaczadzony kadzidłem bluepillowym albo troll bo to już wyższa szkola #!$%@? pytać rybe jak ją złowić.

I Tomasz Oświęciński, 183 cm wzrostu, naładowany testosteronem, fajne mięsnie i popularność z filmów czyli fejm i dziwota że 18 latki do niego piszą (a tak przy okazji widziałeś, chwilił sie, jakiś link?)
Jak grochem o sciane () pisalem juz co sadze o opiniach psychologow i ankietach.


@programista1992: dobra skończmy ten temat, jak wolisz opinie wykopków to Twój problem

Marcin Szabelski zapewne zanim stal sie slawny i bogaty to podchodzil do 100 kobiet dziennie i ze statystyki wynika ze 1 na 100 mu "da" z litosci. A gdy juz stal sie slawny i bogaty to niepotrzebny jest wyglad.


@programista1992:
w ogóle uzależnianie poczucia szczęścia od bycia akurat w związku jest złe, i to nie jest żaden blackpill tylko normalne > zdrowe przekonanie o życiu, przeciętny facet raz jest w związku raz nie, trzeba być zadowolnym z życia niezależnie od > tego, a udany związek traktować jako coś co wzbogaca życie, ale nie jest jego sensem, coś co się naturalnie > przydarza, a nie nastawiamy się, że o w tym miesiącu muszę
... to juz jest masakra, koleś zaczadzony kadzidłem bluepillowym albo troll bo to już wyższa szkola #!$%@? pytać rybe jak ją złowić.


@pijekubusplay: jeśli mnie o to pytasz to wolę zapytać się kolegi, który ma rzeczywiste powodzenie żeby mi dawał rady

ale fakt, że kobiety już więcej Ci powiedzą niż przegrywy co za rękę nie trzymały, i nie moje koleżanki nie dają rad w stylu "musisz mieć poczucie humoru i być
mogła zostać zapłodniona przez spokojnego mireczka


@steppenwolf90: od kiedy spokojne mireczki są pożądaną opcja na przekazanie genów?

w wypowiedziach kobiet jest na pewno więcej sensu niż w wypowiedziach przegrywów i diviarzy tyle mogę powiedzieć


@steppenwolf90: z pewnością XD. To tak jakbyś powiedział, że prawdę można znaleźć w wypowiedziach polityków.

która poradzi sobie sama


@steppenwolf90: owszem, większość dorosłych ludzi utrzymuje się sama, brawo. Natomiast to zupełnie co innego jest po
@programista1992: nie warto, ja koncze dyskusje bo to wzajemna przepychanka, koles ma zerowe pojęcie o kobietach i psychologii ewolucyjnej, nie rozumie czym jest tag przegryw ani że blackpill jest głównie dla tych najbrzydszych facetów i że jest prawdą opartą na wielu racjonalnych obserwacjach. To jak powiedzieć skoczkowi narciarskiemu z 170 cm że ej, będziesz królem w NBA - nie nie będziesz. Tak samo koleś 2,15 m odnoszący sukcesy w koszykówce jeśli