Wpis z mikrobloga

Na ps store jest bundle Resident evil 0&1 za 42 zł.
Ograłem tylko przezajebisty remake 2 z 2019.
Czy te dwie gierki są jakoś bardzo nieprzyjazne dla laika czy mogę brać w ciemno?
Mam czas do 0:59 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps4 #residentevil
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@detero: RE2REMAKE bliżej RE4 niestety. Tutaj masz statyczne kamery, trochę staromodne sterowanie i mega klimat. Ja się bawiłem świetnie. Ale z RE2REMAKE to niestety nie ma nic wspólnego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@detero: porownywalne z re2(moze nawet latwiejsze pomijajac system zapisow), maja tez autoaima wiec celowanie nie jest tak klopotliwe jak w oryginale
@Mega_Smieszek Staromodne sterowanie mi nie przeszkadza, kwestia wprawy. Mówisz, że klimat jest gęsty, a jak z zagadkami? Będę musiał latać na oślep jak kretyn czy zrobili to w miarę przyjaźnie? a i czy tutaj też wiadomo, że wyczyściłem już jakiś pokój?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@detero: Są zagadki gdzie trzeba pomyśleć. Ogólnie nie ma żadnego znacznika na mapie i trzeba latać to tu to tam. Problemem może być też to, że obydwie części są po angielsku. Jeśli lubisz lizanie ścian to polubisz ten temat.
@Mega_Smieszek okej, dam tym gierkom szansę, lubię przeczesywać pomieszczenia w grach, angielski mi nie straszny, ale zawsze fajnie jest zobaczyć chociaż polskie napisy. To jest w ogóle hit, te 20 parę lat temu gdzie nie było lokalizacji będąc gówniakiem nieznajacym angielskiego grałem bez żadnego marudzenia, a teraz mimo że znam język to pozostaje taki niesmak hmm nie wiem niepełnego produktu?