Wpis z mikrobloga

@kielbasior: @dulux23: @JDMnormalnie: To już Pires byłby lepszy xd Przedwczoraj zrobiłem całe DR, a wczoraj SB. Papa Ronaldinho/Cruyff - jedyna szansa na wasze pozyskanie to kupno z rynku. ;) Szczerze liczyłem na jakiś lepszy traf, ale tak EA nagradza ludzi, którzy rozgrywają grubo ponad 1k meczów. Samych wygranych mam z 700, 400 przegranych, ponad 1k się uzbierał.
  • Odpowiedz
@iti1986: Strimka z czego? Trafiłem Lehmanna xd

Dobrze, że jestem wstawiony, bo na trzeźwo bym tego nie przełknął.

Jeszcze tylko 400k i wleci Ronaldinho. Jutro EA musi mnie nagrodzić przynajmniej Tellesem z PP i trafami za 400k za LW. Piszę do wujka @Ravalent z EA.
  • Odpowiedz
Z paki z ikoną baby Moore, a teraz Lehman. To już mógł chociaż ten VDS wylecieć to nawet bym się cieszył. 18 swapów poszło się j---ć, ale trudno xd Chociaż była zajebista zabawa w DR g---o składem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iti1986: Wymieniłem przedwczoraj kolejny raz czerwonych grajków na tego z oceną 86+, przepaliłem czerwony skład o ocenie 84, prawie 85 i wypadła zajebista karta - Ruffier 86. Coś EA mnie nie rozpieszcza, za dużo gram.
  • Odpowiedz
@iti1986: Niektórzy mają dobry drop przez kilka edycji, ale logują się do gry np. z Niemiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lehmann będzie idealnym zawodnikiem..

Do jakiegoś sbc. Chyba, że sobie zrobię skład z g---o ikon, szkoda, że w tym roku przeciwnik nie widzi nazwy składu tylko nazwę klubu, bo jakiś ciekawe bym nazwał ten ulep. W tamtej fifie miałem dobry drop, w tej na początku też,
  • Odpowiedz
@maxwol: Przepalić 18 swapów o ikony. Swapy można zrobić w g---o zadaniach sezonowych, w tej turze można ich zrobić 12, w poprzedniej i jeszcze wcześniejszej była możliwość zrobienia po sześć takich kart.
  • Odpowiedz
@bart88uk: Klose to przynajmniej zagrasz jak będziesz łączył Niemców przy następnych swapach xd Lehmannem ich nie zgrasz, bo taki Boateng ma 64 tempa i trzeba go zmieniać na początku meczu. xd Ale i tak współczuję trafu, szkoda, g---o traf xd
  • Odpowiedz