Wpis z mikrobloga

Pytanie do sportowców-dietetyków. (nie patrz na pasek - bait xD)
Wchodzę na redukcje, jako, że moja dieta nie jest pożywna w białko, zamówiłem sobie dwa opakowania białka i przez najbliższe dwa-trzy miesiące zamierzam jeść dwie miarki (rano-wieczór) shake'a proteinowego, dodatkowo suplementuje kreatyne od dłuższego czasu (5g na dzień zazwyczaj po treningu). Mam pytanie odnośnie spożywania węgli, gdyż...
Pracuję fizycznie + łączę to z siłownią, w momencie gdy mam na noc, często robie tak, że w trakcie dnia lecę na siłownie, po czym o 20 lecę do pracy fizycznej w której robie te 6h na intensywnym tempie, chcę trochę zrzucić fatu, troche dużo bo około 15%, ale nie chciałbym zbyt dużego katabolizmu, już raz redukowałem około 20kg, jednak nie byłem z tego zadowolony.
Teraz chcę zlecieć to 10 kg w miare mądry sposób, jednak nie wiem, czy warto kupić jakiś suplement, do regeneracji, gdyż tj. mam dość meczącą robotę i łącząc to z siłownią i deficytem, uważam, że mogą być jakieś niedobory no i zastanawiam się jak z węglami... Po treningu jem banana, nie stosuje carbo po prostu zwykły banan, a w trakcie dnia? 1,5h przed treningiem/pracą zjeść coś na bazie sporej ilości węgli? Swoją drogą, warto inwestować w cytruline na redukcji?

#suplementy #silownia #dieta #dietetyka
  • 5
@emikognp: Makaron ryzowy na zupie grzybowej jest pyszny, 80g wegli na 100a prawie nie czuc - lekkostrawny, z ryzu i wody - zupy jest tyle co nic, na regeneracje i tak sen najlepszy
@emikognp: dwie miarki bialka to moze bedzie ze 40g bialka a moze nie.. To mozesz sobie odpuscic to bialko. Ja wypijam 2x 80g. Po treningu zamiast banana daj 50-80 izolatu bialka, reszte wegli rozloz rownomiernie.
@emikognp: na regenerację to test i gh polecam.
Nic Ci snu nie zastąpi, musisz przywyknąć, że będziesz miał nieco trudniej

Jak to czytam brakuje mi jednej podstawowej rzeczy. Tu coś białka wypije, tam jakiś banan, liczysz co i ile jesz czy tak na oko?
@emikognp kalorie sobie licz zainwestuj w wagę kuchenną i pobierz jakąś aplikację na telefon bo bez tego to mozesz nie wykręcić odpowiedniej ilosci białka i wszystkiego innego, takie suplementowanie trochę tu trochę tam to #!$%@?, chyba że liczysz ale wywnioskowałem po wpisie że nie