Wpis z mikrobloga

  • 102
@Kjedne Jest w porządku, kibicuję mu, natomiast nie róbmy z niego bezkompromisowego obrońcy równych praw. Za to samo wykroczenie, które on popełnił, straciłem prawo jazdy, zapłaciłem mandat i dostałem 10 punktów. Skorzystał z możliwości jakie dal mu immunitet i nie poniósł odpowiedzialności dyscyplinarnej. Biorąc pod uwagę, że to nie były wtedy szykany władzy wykonawczej, a po prostu złamał prawo - uważam, że mówienie o nim, że czyni tak by każdy wobec prawa
Jest w porządku, kibicuję mu, natomiast nie róbmy z niego bezkompromisowego obrońcy równych praw. Za to samo wykroczenie, które on popełnił, straciłem prawo jazdy, zapłaciłem mandat i dostałem 10 punktów. Skorzystał z możliwości jakie dal mu immunitet i nie poniósł odpowiedzialności dyscyplinarnej.


@Halbr: było poruszane pierdyliard razy. Nie mógł nie skorzystać z immunitetu bo takie jest prawo i to nie była żadna możliwość tylko jego obowiązek.
Jakby nie pokazał legitymacji sędziowskiej
Pozatym sędzia ten nie broni równych praw tylko niezawisłości sędziowskiej.


@AntyDojcz To zdanie kieruj do OPa właśnie, a nie do mnie.

było poruszane pierdyliard razy. Nie mógł nie skorzystać z immunitetu bo takie jest prawo i to nie była żadna możliwość tylko jego obowiązek


@AntyDojcz Niestety nie znam akt sprawy dyscyplinarnej, która się później toczyła i być może wniosił o to, by ponieść konsekwencje naruszenia przez siebie prawa. A być może nie
@Kjedne: a niech #!$%@?. Cała banda z sądownictwa co została po 89 oraz ludzie którzy przez tych co zostali po 89 zostali "powołani" won. To jest jak sieć pajecza. Rak Polski nic innego. No ale cał czas mówimy o obronie konstytucji bo ino najwazniejsza #!$%@? że jest przestarzała i powinni ją zmienić jak najszybciej ale

Pobierz
źródło: comment_1580891997iyOLpehlyBSt5yEXtYoP23.gif