Wpis z mikrobloga

Eluwa,niedawno byłem w niderlandzie i dostałem od ziomka 10 opakowan picrel,knot konopny z woskiem psczelim. Cena za 1 sztuke wynosi 4zł*40 sztuk w opakowaniu to 160zł,w polsce to jest mało popularne a jak byłem w sklepie raw to 1 sztuka kosztowała 17zł XD Knot służy do palenia z bongo,podpalamy knot który długo sie pali zamiast wdychac butanu z zapalniczki a do tego czuc miodkiem psczelim ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli ktos nie jara zielska to można tego użyc jako zajebista podpadłe do grilla/ogniska bo nawet wilgotne sie pali,jako knot do swieczek ekologicznych albo do wiazania czegos tam XD Ja 1 opakowanie o wartosci 160zł sprzedam za 40zł,tanio bo mam dla siebie jescze z 3 opakowania a jeden taki kłebek styka mi na długo. Jeżeli ktos jest chetny to piszcie priw:) sposród plusujacych wylosuje tez jedna osobe która dostanie takie opakowanie za free :) #narkotykizawszespoko #konopie #rozdajo #marihuana
Pobierz m.....3 - Eluwa,niedawno byłem w niderlandzie i dostałem od ziomka 10 opakowan picrel...
źródło: comment_1580854171nLN7lBI6gKI2S8ZjHjsv5x.jpg
  • 15