Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrueGrey: Bo są głupie i łatwowierne. Ja tam nie mam nic przeciwko takiemu sposobowi kupna mieszkań. Po 1 jaka starsza osoba sprzedaje mieszkanie bez pomocy rodziny która by się bardziej tym zainteresowała? A jak już sama to gdzie się później ma podziać? Była tu kiedyś różowa która pracowała w ten sposób ale nie pamiętam nicku. Można by było ją zapytać kto najczęściej sprzedawał mieszkania. Coś mi się wydaje, że będą to
  • Odpowiedz
@Bodzias1844:

Ja tam nie mam nic przeciwko takiemu sposobowi kupna mieszkań


Wykorzystywanie słabości innych, to już kwestia własnego sumienia.

Po 1 jaka starsza osoba sprzedaje mieszkanie bez pomocy rodziny która by się bardziej tym zainteresowała?


Nie każda starsza osoba ma jakaś rodzinę, a jak ma, to niekoniecznie dobrze ze sobą żyją.

A jak już sama to gdzie się później ma podziać?


Może mieć inne mieszkanie, może coś wynająć, może się przeprowadzić
  • Odpowiedz
@TrueGrey: A znasz kogoś starszego kto dał się tak zrobić? Czy też Ci się tak wydaje? Ja ciągle widzę na mirko te ogłoszenia ale jeszcze nikt nie dał potwierdzonego przykładu, że żerują w ten sposób na starszych osobach.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844:

A znasz kogoś starszego kto dał się tak zrobić?


Nie, nie znam ale wychodzę z założenia, że lepiej zapobiegać niż czekać na czyjeś nieszczęście.

Ja ciągle widzę na mirko te ogłoszenia ale jeszcze nikt nie dał potwierdzonego przykładu, że żerują w ten sposób na starszych osobach.


Osobiście nie wierzę w czyste intencje kogoś kto kłamie już w ogłoszeniu.
  • Odpowiedz
@TrueGrey: To, że akurat w tym ogłoszeniu to kłamstwo też nie masz pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam jakbym chciał kupić mieszkanie pewnie też wrzuciłbym ulotkę do skrzynki albo powiesił na tablicy w bloku który mi pasuje.
Co innego jak są takie z tekstami "młoda para, za gotówkę, może być zadłużone" ALE znam też takie pary które po szkole wyjechały np. na Islandię i tam w 3
  • Odpowiedz
To, że akurat w tym ogłoszeniu to kłamstwo też nie masz pewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bodzias1844: Jasne, że nie, nigdzie nawet nie napisałem, że ten konkretny przykład to na pewno oszustwo, mój komentarz pod wpisem pojawił się tylko dlatego, że klamkaodokna nie jest w stanie sobie wyobrazić, jak starsze osoby mogłyby po taniości sprzedać mieszkanie.

ALE znam też takie pary które po szkole wyjechały np. na
  • Odpowiedz
@TrueGrey: nieeee, te ulotki to są ksera xD raczej nikt nie bawiłby się w pisanie każdej ulotki ręcznie. Trzeba by było dopytać o cały proces samego flippera jakiegoś. Może jest na wykopie ktoś kto się tym zajmuje
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: Nawet jednej nikt normalny by ręcznie nie pisał ; ) Jakiś flipper ostatnio coś tu pisał (zakładając, że mówił prawdę...), to właśnie podobną grą na emocjach i "wymuszaniem" współczucia kupuje mieszkania, niestety nick'a nie pamiętam, a wpisu znaleźć nie mogę :/
  • Odpowiedz