Wpis z mikrobloga

  • 11
Chodzi oto że pośrednik albo jakiś cwaniak gra starszym osobą na emocjach chodzi nawiazuje kontakt rozmawia ogólnie próbuje się zaprzyjaźnić i opowiada jaka to ma sytuację że nie mają gdzie mieszkać itd..kupuja mieszkanie za 20%-50% ceny sprzedają i dalej robią takie walki a ulotka ma to uwiarygodnić że ręcznie pisana oto a drukują tego tysiące


Osobą ....
TypowyJanuszz_brzuchem - > Chodzi oto że pośrednik albo jakiś cwaniak gra starszym os...

źródło: comment_1580853519h5dAqxiRaWlEoOmwjjqq7f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: Co ciekawe, gdy szukałem mieszkania kilka lat temu, to sam tak robiłem. Efekt był lepszy niż mogłoby się wydawać, często dzwoniły osoby, które nigdzie nie wrzucały ofert, ale zastanawiały się nad sprzedażom. Trochę się zmieniło od tego czasu, ale część z tych kartek to niekoniecznie flipperzy / handlarze.
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: jak to twój blok i wiesz że mieszkają tam starsze osoby, to wrzuć im do skrzynki info że metr kwadratowy stoi około 5k w górę w zależności od lokalizacji.
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: Z całym szacunkiem, ale nie wiem, dlaczego nagle wykopki szkalują fipperów. Nie zajmuję się tym, ale Was nie rozumiem. Pęka Wam dupa, że ktoś ogarnia temat, remontuje mieszkania, sprzedaje i na tym zarabia? Co w tym takiego złego i godnego pożałowania? To też wymaga sporego nakładu pracy, zgromadzenia środków, itd. Gdybym chciał kupić mieszkanie, to chyba wolałbym kupić fajne, wyremontowane mieszkanie za 20 lub 30k więcej, niż samemu pieprzyć
  • Odpowiedz
@SlodkoKwasny: nie, głos rozsądku bo zdążyłeś się podniecić. Jeśli kupuje mieszkania w normalnej cenie to nie widzę w tym nic złego oprócz waszego bólu dupy. Bo już sami pokazujecie swoją głupotę twierdząc że kupują mieszkania za 20% ceny xD Za darmo je biorą #!$%@?.

Nie pomyśleliście że jest tak, że może ktoś zobaczy kartkę, sprzeda swoje mieszkanie i będzie zadowolony? Po prostu zanim wyciągnę wnioski to #!$%@? POMYŚLĘ, znasz taki
  • Odpowiedz