Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z #rozowypasek mieszkam od ponad 5 lat, jeszcze dłużej byliśmy parą, byliśmy pierwszymi partnerami w życiu. Rok czy dwa nie układało się już zbyt dobrze, stawaliśmy się irytujący dla siebie nawzajem ale w pewnym momencie straciliśmy uczucia i "rozstaliśmy" się. Mimo to ciągle jesteśmy współlokatorami i mamy przyjacielskie relacje. Zero seksu itd, not even close. Wiele się naczytałem na wykopie o betabankomatach, cuckach itd., ale "majętną" osobą jest właśnie ona, nie ja - tj. mieszkanie jest jej (to też kwestia rodziny), zarobki w porządku. Ja też sobie dobrze radzę ale jestem mniej ustatkowany. No i ciekawy jestem co wykop o tym sądzi. Ona ma już z rok nowego przyjaciela, każdy by pewnie stwierdził że to "bolec" bo się spotykają dość często, jej i moim zdaniem nie ma tam żadnej fizyczności (ale też nie mam nic przeciwko). Mimo to ciągle z nią mieszkam, płacąc połowę tego co rynkowo, ona cieszy się że dom nie jest pusty wieczorem, po ustaniu uczuć wcale mnie nie "puściła z torbami" jak typowa p0lka o których tutaj jest dużo napisane. Ja też czasami się widuję z nową osobą, ale o nią akurat "ex" była zazdrosna, stopniowo coraz mniej, mimo że ja o jej znajomości nie jestem. W sumie ten brak symetrii trochę niepokoi. Co sądzicie o takim układzie?

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? układ. #!$%@? stamtąd, bo jak sprowadzisz sobie nową, to Cię ex #!$%@? i tak z mieszkania. A póki co płacisz jej raty/dodatkową kasę i nie sprawiasz problemów, więc jest zadowolona.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak tobie i jej to nie przeszkadza i pasuje ten układ to myśle ze to w porządku.
@BooB: również tak samo on może kogoś znaleźć i się wyprowadzić. Pewnie nie planują mieszkać razem do końca życia i mi się wydaje ze przy takim układzie musza uwzględnić ze prędzej czy później to się stanie
  • Odpowiedz
EzoterycznyŻul: Mirku myślę że powinieneś w obecnym układzie się wyprowadzi o ile nie chcesz coś zrobić w kwestii odratowania tego związku. Po prostu szkoda Twojego czasu, jak #!$%@? to nie brzmi. Ta pustka i smutek po osobie, która zawsze była jest wyjątkowo nieprzyjemnym stanem. Ale tylko tak mozesz na nowo się ustatkować. Tak poza tym sądzę że całkiem dorosłe relacje między sobą wypracowaliście że jest tak jak jest.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz