Wpis z mikrobloga

#chiny
#2019ncov
#usa
#pdk

Wk*rwiają mnie te kowboje. Przez ich impotencje umysłową ten wirus H1N1 się rozniósł na cały świat powodując miliony zachorowań i kilkanaście tysięcy zgonów, to jeszcze teraz lecą w ch00ja z tym wszystkim. Zamiast powiedzieć otwarcie: Zamykamy miasta jak to robią w 2020 roku Chińczycy, by uchronić świat przed jeszcze szybszym rozprzestrzenianiem się wirusa, to w najbardziej kapitalistycznym kraju liczy się tylko PKB. Cały świat wie że #!$%@?łeś ale dalej lecisz w zaparte i twierdzisz, że to zachodni świat najlepiej radzi sobie z pandemią. A na dodatek propagujesz rasistowskie teorie o "chińskim wirusie".

Moja dziewczyna pokazała mi to video, niestety nie dało się wrzucić, ale znalazłem to samo na twitterze.
https://twitter.com/i/status/1224528451811663873

  • 6
to niemy to jankesi źli

@frankenchrist: problem w tym, ze kraje zachodnie by sobie nie poradzily jakos znacznie lepiej i watpie, aby nawet mogly poprawnie odpowiedziec tak jak Chiny w czasie obecnego wirusa.

Nikt tutaj nie mowi, ze ktos sie zly - wytykanie palcem i smianie sie z kogos i mowienie ze zrobiloby sie lepeij jest zwyczajnie smieszne.

PS No i to perioratywne okrelsenie "chinole".
PS2 20 juanow to w cholere
w Twojej głowie zachodzą jakieś procesy myślowe?


@majzter:

#!$%@?ą mnie te Chinole

#!$%@? skośni


+ spamowanie jak #!$%@? na #chiny

Nie wiem kto tutaj ma problemy z procesami myslowymi (oraz z wstrzymaniem sie od rasistkowskich okreslen)... no i ten kij w dupie z powodu pasty.