Wpis z mikrobloga

@wojtas_mks: moze @sypazrw chodziło o jakąś konkretną kamienicę. Powoli sie Legionów odnawia (np. okolice Teatru Powszechnego), no ale ulica jako całość (tak od Zachodniej do Żeligowskiego) to niestety ruina :(
@ksaler: taka prawda, ja dostaję mini depresji jak w ogóle wjeżdżam do Łodzi od strony Teofilowa bo tam tylko bombą #!$%@?ąć i to wszystko zaorać, następnie zrobić od nowa. Jestem z Mazur i zwiedziłem trochę miast ale Łódź jest zdecydowanie jednym z najbrzydszych miast w jakich dane było mi przebywać i nie ma nawet co z tym dyskutować. Do tego miasto niby duże, praca niby jest, uczelnie niby są, ale w
Na czym polega twój ból dupy? Pojedź do innych miast i tez znajdziesz takie miejsca.

@michalec Mój ból dupy? Mnie nic nie boli, mam świadomość że mieszkam w mieście tysiąca ruin i wrzucam z niego zdjęcia, to was boli dupa :)

Widzę że zabolało ( ͡° ͜ʖ ͡°) I bardzo dobrze, miało boleć a takie miejsca znajdziesz w każdym mieście ale w Łodzi robi się najwięcej żeby się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sepzpietryny: chłopie, jestem z Łodzi, codziennie spędzam 7-8 godzin oglądając ją z racji na to, że jestem kierowcą i ty w innym świecie żyjesz (ʘʘ) Chyba że pracujesz w Urzędzie Miasta, bo patrząc po miniaturce, może tak być. Łódź można lubić za jej specyficzny charakter, albo nie. Nie można za to racjonalnie uznać, że nie wygląda jak gówno. I to, że w samym centrum pojawiają się inwestycje
Boczna uliczka od Piotrkowskiej.


@TheGrowle: napis PATO zobowiązuje ;) Pasaż Rubinsteina. Cóż, to budynek po dawnej dyskotece chyba. Opuszczony i zbiera się tam ekipa w każdy weekend i pije pod chmurką. Syf zostaje, jak widać raczej nie jest sprzątany.