Wpis z mikrobloga

No i stało sie,z dniem dzisiejszym #!$%@?łem wszystkie skonczone suplementy (cytrulina,kreatyna,zma,omega i ashwa) i zostawiłem tylko d3. Pieniążki jakie przeznaczałem na owe specyfiki chociaz niezbyt duże około 200zł na 3 miesiące moge przeznaczyc na cos ciekawszego,nie odczuwałem już kiedys takiej różnicy ale sie naczytałem o mitycznych 10% wiecej,lepszej regeneracji itd wiec brałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) czuje ulge bo nie musze pamietac żeby żrec codziennie te tabletki i pic kreatyne na której widok (nawet tej pure która smakuje jak stare gacie z miedzi) chciało mi sie rzygac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wady-
Brak rytuałów (czasami samo branie cytruliny mnie nakręcało że #!$%@? dzisiaj 210kg w mc)
Kfd straci obrót rzędu 5k zł miesiecznie #pdk

Zalety
Nie musze pamietac żeby to żrec i nosic pudełko z tabletkami
Jak mama przyjezdza do
mnie do mieszkania to juz nie widzi "sterydianów"
W koncu sie pozbyłem zgagi niezależnie od tego czy łykałem z posiłkiem czy nie.
#mirkokoksy #mikrokoksy #dieta #heheszki #silownia
m.....3 - No i stało sie,z dniem dzisiejszym #!$%@?łem wszystkie skonczone suplementy...

źródło: comment_7QmLL9HieoKSeI5eM7upxevisOae2pDY.jpg

Pobierz
  • 8
@marihlana123: wszystkie suplementy jakie wymieniłeś nie będą działały zwłaszcza jeśli jesteś w młodym wieku i masz sporo czasu na regenerację. ZMA i ashę się po prostu czuje kiedy jesteś już tak zajechany że ledwo ogarniasz. Kreatyna nie działa na każdego.
@marihlana123: bo większość suplementów nie działa a te które działają mają taki mały efekt, że aby jedynie sprawdzić działanie to by trzeba było pobrać krew po miesiącach brania. Szkoda kasy i wątroby bo wszystko co wkładacie do buzi musi przez nią zostać zmetabolizowane. Wydaje na sterydiany mniej niż niektórzy na kolorowe suple.