Wpis z mikrobloga

Mirki w piątek zerwałem z dziewczyną jest mi bardzo ciężko i brakuje mi jej i nie wiem co robić, wiem że z tego nic nie będzie bo to co odwaliła nadaje się na scenariusz filmowy albo podlega pod jakąś dziwną chorobę. Czuję taką pustkę, próbuję grać sobie w gierki ale te myśli wracają.
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 44
@Pryksryk: zakonczylem 3-letni związek w czwartek. Również mój pierwszy.
Wyłącz social media, brak jej statusu na ekranie dużo ci ulży. Wypłacz sie, nie myśl o tym, że to niemęskie, wręcz przeciwnie, męskim jest nie bać się płakać. Płacz bardzo odstresowuje.
Jeśli masz możliwość, przebywaj z ludźmi jak najwięcej i wracaj do domu tylko spać. Samotne wieczory są dla mnie najgorsze.
I daj czas sobie, nie popędzaj sie, nie próbuj łatać dziury
@kszsz: Umówiłem się ze starą znajomą żeby pogadać, zgodziła się pomimo tego, że dawno ze sobą nie rozmawialiśmy. Zajmuje sobie głowę spotykam się z znajomymi, siłka teraz na angielski się zapisałem.

@lupaczkokosow: Myślę, że wspomina bo pomimo wszystko to ja z nią zerwałem ona tak jakby chciała to uratować ale to co odwalała było zbyt #!$%@? żebym mógł z nią dalej być

@ortopliss: Mój trwał 1,5 roku wiesz ja
chciała to uratować ale to co odwalała było zbyt #!$%@? żebym mógł z nią dalej być


@Pryksryk:

Masz odpowiedz. Zapytam jeszcze raz. Dlaczego tesknisz z kims kto z Ciebie zadrwil? Pamietasz ladne oczka i dobry sex, ale masz klapki na oczach w kwestii tych zlych aspektów.
@siezabij: mi powiedziała tego kwiatu jest pół światu xD jakoś to będzie, szczerze mówiąc dobrze że wyszło na jaw po półtorej roku a nie po pięciu latach.

@Deska_o0: Mam i gram jakieś gierki polecasz bo mam bardzo dużo ograne i perełek szukam.
@Pryksryk: Przekuj nostalgię i tęsknotę za nią w gniew. Jak pomyślisz sobie, że Ci jej brakuje i w sumie, że nie była wcale taka zła, to przypomnij sobie wtedy najgorsze momenty z nią związane. Przede wszystkim zastanów się czemu już nie jesteście razem. Skup te wszystkie negatywne odczucia wokół jej osoby. O wiele łatwiej sobie poradzić z #!$%@? niż z tęsknotą i uczuciem pustki. Wiem z autopsji ;)
@Pryksryk: ile zyciowych wpisów! Od siebie:

1. Pod żadnym pozorem nie wchodź na jej social media. Każde takie wejście to krok do tyłu a jak zobaczysz ja z nowym facetem pęknie Ci serce.
2. Gadaj dużo, wylewaj swoje smutki, ale pamiętaj tylko by robić to zaufanej garstce. Nieważne jaka dziwka była Twoja była to mówiąc o niej źle wiele ludzi odbierze także a może przede wszystkim Ciebie negatywnie.
3. Nie pisz,
@Pryksryk: to jest kompletnie normalna reakcja na rozstanie :D sa ludzie, ktorzy nawet po krzywej akcji ex potrafia za nim tesknic, rozmyslac o dobrych chwilach, maja chec utrzymania kontaktu. Sa ludzie, ktorzy potrafia jeden dzien byc smutnym i wracaja do normalnego trybu bez zczapy. To zwykla reakcja mozgu, hormony cie atakuja, tesknia za byciem "zakochanym" i probuja wrocic do "szczesliwej formy", tak jak z narkotykami, na YT jest Ted Talk o
@Make_Rhodesia_Great_Again: Ciężko przekuć to w nienawiść bo noża w serce mi nie wbiła ale nie potrafiłbym być z kimś kto ciągle kłamie

@PanJapson: Na social media na szczęście nie wchodzę bo mnie zablokowała. Rozmawiam z przyjaciółmi i znajomymi i nigdy o niej źle nie powiem bo mimo wszystko mam do niej szacunek i dobrze się czułem w jej towarzystwie. Nie pisze i nie dzwonię bo wiem żeby się to źle