Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnosnie mojej siostry DEBILKI. Napisala prace licencjacka i 1/4 pokopiowala przez co dostala plagiat i oblala. Teraz ma poprawke. Jako, ze zostalo malo czasu to oczywiscie LOLABOGA pisze do mnie ratuj. Powiedzcie madre wykopki bo mi juz rozumu chyba brakuje. Czy jezeli sobie zrobie punkty z tych jej skopiowanych czesci i napisze to wlasnymi slowami to czy przejdzie to jakos, czy jest jakas nadzieja? Co robić w tej sytuacji, zeby przeszła chociaż z 2 za ta poprawke. #pytanie #studbaza #studia
  • 12
@mk321: Nie wcale, wystarczy, ze masz chyba z 3-4 wyrazy z rzędu takie same jak w jakiejś książce i już dupa. Siostra robiła cała prace swoimi słowami, a i tak miała iles tam procent plagiatu, przeszło, ale to głupie trochę jest, bo są takie używane zwroty przez każdego, a program traktuje to już jako plagiat.
@zielony11: to są mity z 2010, teraz system wykrywa wszystkie znaki ukryte

@couserious: część teoretyczną mocno wzorowałem na 3 książkach, ale używałem kwiecistego języka, przez co wyszło mi 0,5% podobieństwa do innych prac. Trzeba umieć jednak przedstawiać szyk zdania i umieć napisać to samo za użyciem synonimów.