Wpis z mikrobloga

@wsiokom: kiedyś myślałem żeby ich zamykać w psychiatryku. Ale w sumie oni sobie sami organizują areszt domowy na koszt rodziców. Po co ich sterylizować jak i tak nigdy nie znajdą partnerki. A frustracja seksualna to ich problem. Niech się męczą.
@SquirrelsCanFly: na tym tagu jest pełno przegrywow więc chciałem ich wnerwić. Dla zasięgów również.
@nosacz_ninja: no to wybrał najgorsza drogę do bycia nie samotnym. Pisanie obcej lasce że się
@wielad: Akurat sam zbliżam się do 30 stki i nigdy nie byłem w związku. Idąc takim tropem rozumowania, powinienem się zabić, aby w następnym życiu móc sobie np potrzymać dziewczynę za rękę ? :Takie rzeczy to za mało. Życie trochę trwa, aby rodzić się ponownie dla takich przelotnych pierdółek. W dodatku ręce mi się z natury pocą.
@julaa324: Brzydkie nie były. Od okresu nastoletniego tylko dwie mi się mocno podobały. W okresie nastoletnim byłem zbyt nieatrakcyjny z powodu trądziku i nieśmiały, więc nic z tego nie było. Potem jeszcze jedna mi się podobała, ale widziałem ją tylko raz w autobusie kilka minut, i byłem w dodatku wtedy z matką. No i do seksu mnie zbytnio nie ciągnie, bo odczuwam masochistyczne skłonności od lat.