Wpis z mikrobloga

@Brakus: Ludzie czesto sami sie w tych klatkach zamykaja niestety. Znajdzcie sobie jakies hobby, chociazby basen po 1h dwa razy w tygodniu, a zycie naprawde stanie sie duzo lepsze niz tylko praca-dom-praca-dom.
  • Odpowiedz
@Brakus: @Jebwleb: zawsze mnie śmieszą te obrazki jak to ludzie cierpią w blokach i jaki to chów klatkowy. To jak w takim razie byłoby dobrze? Każdy miałby willę pod miastem? Przecież gdzieś ci wszyscy ludzie się muszą podziać, nie każdy, chociażby ze względu na dostępne miejsce, może mieć swoją kamienicę w centrum albo willę pod miastem.
  • Odpowiedz
@pwone: to co masz znaleźć to sens życia w nie #!$%@? basen 2 razy w tygodniu xd. Dla każdego ten sens może być inny, ale dopóki tego nie zrobisz to tylko wegetacja a nie życie
  • Odpowiedz
@Brakus: Co jest złego w mieszkaniu w takiej sypialni?

Miałbym mieszkać w ścisłym centrum a obok wejścia do kamienicy miałbym jakieś Cocomo a naprzeciwko jakąś głośną imprezownie, wszystkie lokale naokoło pozajmowane przez turystów w ciągu dnia a ceny dostosowane pod niemieckiego turystę ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A tak mieszkam sobie w takiej sypialni, cisza spokój, jak chce iść coś kupić to mam obok siebie ogromny Kaufland,
  • Odpowiedz
@jej_czarne_oczy: A to już chyba przypadłość ogólnie naszego postkomunistycznego środowiska a nie mieszkańców miejskich sypialni. Całe życie mieszkałem w takiej sypialni i miałem różne miejskie atrakcje, a jechałem na wieś do dalszej rodziny "No hehe, zobacz Tomek, drzewa naokoło, nie ma tyle betonu 100 razy lepiej niż w mieście co nie?", "Coo? Kina brakuje, a po co kino, satelita jest i czasem Janusz na wideło coś przyniesie" "O zobacz tam
  • Odpowiedz
@jej_czarne_oczy: No i dlatego nie rozumiem mema, który jeździ po takim osiedlu, że ludzie tam chodzą tylko się wyspać. Jak sam mi przyznałeś nie jest to powiązane z miejscem zamieszkania. U mnie mam chociaż spokój z tym, że mi dach nie przecieka, rynna się zatkała czy tynk nie odpada a jakbym miał swój dom to o wszystkie te rzeczy muszę dbać sam.

Owszem też są tam debile których w kółko
  • Odpowiedz