Wpis z mikrobloga

#!$%@? pensja 1800 zł za stanie na kasie, powolna wegetacja, brak rozrywek,
brak pieniędzy na jakiekolwiek wakacje, ciuchy kupowane raz w roku
albo co miesiąc w szmateksie, brak pieniędzy na rozwój swoich dzieci,
"tate tate jestem dobry w gała, zapisz mnie do klubu, to tylko 60 zł miesięcznie - niestety synek,
w tym miesiącu już dostałeś buty na zimę, przykro mi, idź oglądać Szymka Majewskiego hehe xD",
zapuszczona żona, która nie dba o siebie, bo nieważne jak #!$%@? będzie wyglądała
i tak jej nie rzucisz, a ona o tym dobrze wie, że żadna inna cię nie będzie chciała,
czas będzie ci upływał szybko, bardzo szybko "to już Sebastian idzie do gimnazjum?",
rok jak miesiąc, 10 lat jak rok, nim się obejrzysz będziesz w wieku 50 lat robił bilans swojego życia
i mówił sam do siebie:

Janusz Pawlacz, lat 50, nic w życiu nie osiągnął, nigdzie nie był, nic nie widział, nigdy nie żył.


#pasta #heheszki #nosaczfeels
tusk - #!$%@? pensja 1800 zł za stanie na kasie, powolna wegetacja, brak rozrywek,
b...

źródło: comment_gzdHSw4TsLNgNEOe7NYF701Ic8Gqayrr.jpg

Pobierz
  • 50
@kezioezio: za dużo amerykańskich filmów? Pracowałem w prywatnej szkole, kumplowałem się z wieloma bananami, balowałem w domach z basenami i windami. Nie widziałem gorszej patologii niż oskarki. Syn wałęsy, super niani, córka korwina to też amerykańskie filmy? Rozejrzyj się po celebrytach i zobacz jak kończą ich dzieci.
Posłuchaj sobie piosenki patointeligencja, to o nich
No chyba, że dzieci bogatych rodziców nagrywające kawałki o samych sobie też nie mówią prawdy i naoglądali
@tusk: kur. Martwiłem się, że sprzedając moją restaurację i wyprowadzając się na drugi koniec świata tracę okazje na spokojne życie i teraz uświadomiłem sobie, że NIE. Co prawda miałem międzyczasie poważny wypadek i zacząłem życie od początku, ale przynajmniej wiem, że zwiedziłem pół globu, poznałem setki genialnych osób i nikt mi tego nie zabierze :)
@tusk: Prawda jest taka ze szczescie to kwestia podejscia do zycia. Wiekszosc ludzi ktorzy niezle sobie radza w zyciu tez sa nieszczesliwi, ta pogon to droga do nikad. Kasa ulatwia ale nie jest gwarancja szczescia. Sami pewnie znacie jakies osoby ktore nie maja duzo, nie sa mega przystojni, nie maja pieknej zony a sa szczesliwimi ludzmi, maja czesto szczesliwe udane zwiazki swoja pozytywna energia przyciagaja innych, zyja na lajcie i wyrozniaja