Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
Większość nowych przepisów czy regulacji wprowadzanych przez PiS są dla mnie z dupy ale gdyby udało im się wprowadzić kary za brak odwołania wizyty lekarskiej to aż bym im przyklasnął! Tylko żeby nie było karty 10-20 zł jak to minister mówił tylko 50-100 zł to może ludzie by się nauczyli. To jest posrane że babcie umawiają się na 3 wizyty u różnych lekarzy i idą do tego który da najwcześniejszy termin a u pozostałych dwóch blokują kolejkę.
#polityka #pis #oswiadczeniezdupy #medycyna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@irish71: @dzetson:
Czasami wizytę umawia się telefonicznie i dopiero na wizytę przychodzi się ze skierowaniem. Chyba zależy od placówki. Więc można mieć kolejkę w kilku miejscach.
  • Odpowiedz
@poam89 moja babcia jak sie rejestruje zawsze musze dowiezc jej skierowanie "jak najszybciej" inaczej kolejka jej przepada, wiec nie wiem skad to rejestrowanie u paru specjalistow na raz. We wroclawiu sie z tym niespotkalem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@irish71: U mnie jest wieś. Do miasta daleko i pozwalają w dniu wizyty dopiero donieść. Ale też często jest tak ze dzwonią dzień lub dwa przed wizytą i przypominają o niej więc jak coś zawsze można odwołać. Zdarza się że proponują termin wcześniej bo ktoś zrezygnował.
  • Odpowiedz
@dzetson: kary dla spóźniających sie lekarzy też by się przydały bo jak w końcu sie zjawi to później przyjmuje z prędkością taśmociągu i taka wizyta też nic nie warta. W przypadku wizyty prywatnej nawet połowy kasy za wizytę nie powinni dostawać.

Miałam też taką sytuację że czekałam na wizytę u specjalisty 5 miesiecy, w dniu wizyty idę do przychodni, dostałam swoją kartę w rejestracji i grzecznie poszłam czekać pod gabinet.
  • Odpowiedz