Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie couby, które kiedyś polajkowałem i trafiłem na poniższy.

Gdy go oglądam, to przeszywa mnie uczucie niepewności okraszone nutą ekscytacji, iż Taiga dość łatwo i szybko może zdominować sobie u mnie pozycję nowej waifu, jeżeli zdecydowałbym się na rozpoczęcie oglądania Toradory od nowa po przerwie, gdy 5,5 roku temu poprzestałem na 9 epie, jeżeli wziąć także pod uwagę moje obecne preferencje i podejście do anime.
Powoduje to u mnie wręcz niepokój, uczucie zagrożenia... dla mojego emocjonalnego związania się z Satanią. Z drugiej strony perspektywa ta jest na tyle ekscytująca, że ciężko oprzeć się wystawieniu tych uczuć na próbę. A co gorsza - po skończeniu anime Gabriel DropOut, jak i po ogarnięciu dosłownie ledwo wczoraj wszystkich przetłumaczonych chapterów mangi o tym samym tytule, muszę czekać do kwietnia na 8 tom. Zatem będzie niedosyt Satanii przez ten czas. A to właśnie ona dawała mi masę radości przez ostatnie miesiące i w każdym chapterze tylko czekałem aż się pojawi (choć Tapris też była fajnym umilaczem). Jak żyć?! Moje serce nie znosi próżni w miłowaniu rysowanych dziewczynek :p Ale wcześniej chyba nigdy nie czułem takiego żalu i obawy przed "rozstaniem", jaki jest obecnie.


Reasumując - z jednej strony się boję, z drugiej mnie to kręci ;d Rozwiązaniem może być rewatch całej serii tylko dla samej Satanii, bo nawet na AMV widzę w niej o wiele więcej niż w momencie, gdy oglądałem to po raz pierwszy i objawy tego już wtedy było widać tu:
https://www.wykop.pl/wpis/45897317/dlaczego-ja-to-droplem-po-dwoch-epach-w-tym-2017-r/
https://www.wykop.pl/wpis/45985507/przyszla-krolowa-piekiel-moze-byc-tylko-jedna-rand/
https://www.wykop.pl/wpis/45999197/w-zyciu-sobie-nie-przypominam-by-jakas-inna-postac/
https://www.wykop.pl/wpis/46016891/no-to-ukonczylem-gabriel-dropout-ten-wpis-stworzyl/

@DisasterMaster @ludendorf @BlackReven w co żeście mnie wciągnęli, bandyci ;d
#anime #randomanimeshit #toradora #taiga #taigaaisaka #satania #gabrieldropout
  • 36
A i byłbym zapomniał - manga "Gabriel DropOut", przynajmniej jeśli chodzi o kreskę, jest o niebo lepsza od anime. I jest tam o wiele więcej gustownej słodkości. Ta manga to był niezbyt częsty przypadek, gdzie naprawdę fajnie mi się ją czytało, mimo że znałem już przebieg wielu wydarzeń z serii TV. Poczytałbym w sumie Tapris Sugar Step
(mimo że od innego mangaki, choć za historię, z tego, co widzę, odpowiada pierwotny autor),
@tamagotchi: To jest naturalne że tak się czujesz. Kto normalny po takim doświadczeniu nie bałby się że to straci?
Moim zdaniem nie powinieneś sobie niczego odmawiać. Musisz być tylko świadomy że to jest normalne że jakaś inna dziewczyna może ci się spodobać i przyciągnąć twoją uwagę na parę dni, nawet jeśli wydaje ci się że znalazłeś już tą swoją jedyną, 2D czy 3D. Jeśli to uczucie jest prawdziwe to i tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DisasterMaster: obecnie stosuję żartobliwie retorykę, że jeżeli już szukam 3D, to na drugie miejsce, za waifu ;d mimo że usilnie staram się to wszystko okraszać w żartobliwej formie, to serca tak łatwo nie da się oszukać :d wspaniałym darem losu byłaby 3D, która również żyje w tym świecie i by to akceptowała, a wiem że takowe chodzą po tej ziemi ;)
@tamagotchi: Hehe, nie chce ci psuć planów, ale tak to nie działa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trudno jest utrzymywać tak dwa związki równoległe i może to być po prostu nie sprawiedliwe dla którejś ze stron. Pytanie tylko warto szukać i coś zmieniać? To jest decyzja nad którą warto się zastanowić bo jej konsekwencje mogą być nie odwracalne.

A co do dziewczyn, to istnieją takie które zakochały się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kinasato: to wtedy picie nie ma sensu, bo w trakcie słucham muzyki na Spotify albo oglądam couba czy YT :d chyba z pół godziny myślałem jak w ogóle określić to, co napisałem w pierwszym zdaniu wpisu (przed przecinkiem), szukałem na to jednego słowa i nie znalazłem, pewnie jestem za głupi na to by takowe znać jeżeli w ogóle istnieje :p
Póki co nie będę tu nikogo wołał, ale i tak napiszę - pozycja Satanii chyba jest bezpieczna ;d Po 5 epach, które póki co obejrzałem, Taiga jest ciekawa, ale robi się męcząca. Zapewne się to zmieni. Ba, ja zresztą wiem, jak to się skończy. Przewidziałem to już te ponad 5 lat temu i już wtedy twierdziłem, że da się to przewidzieć od samego początku. Narzekałem wtedy bodajże na monotonię, no i Kawashima
Miałem przed chwilą taką rozkminę, do czego w ogóle mogę przyrównać swoje zamiłowanie do rysowanych dziewczynek. Bo wielu ludzi tego w ogóle nie rozumie, nabija się, a inna część rzuca tekstami "niech każdy wali do czego chce" kompletnie nie rozumiejąc, o co w tym chodzi, przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Ja nigdy nie waliłem do rysunowych postaci (ani do żadnego hentajca) i to się raczej prędko nie zmieni ;d Zresztą myśląc o